Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1135
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1135!

Spotkanie Ogólnopolskie 2022

Zbliża się termin kolejnego Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. W tym roku częściowo na Waszą prośbę, ale głównie z uwagi na fakt szalejącej pandemii, zdecydowaliśmy się przełożyć jego termin z jesieni na wiosnę. Mamy nadzieję, że dzięki temu zabiegowi, spotkanie nie będzie zagrożone, a dodatkowo majowy termin zagwarantuje nam lepszą pogodę.

X Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych odbędzie się tym razem w Krakowie, w dniach od 26 do 29 maja 2022 r. Staraliśmy się zachować dotychczasowy układ poszczególnych dni. Czwartek jest dniem przyjazdów, piątek dniem wycieczki, sobota to tradycyjnie oficjalna część spotkania, w niedzielę rozjeżdżamy się do domów. Mała zmiana dotyczy jedynie soboty – czas wolny zaplanowaliśmy w części przedobiedniej, aby maksymalnie wykorzystać majową pogodę, a część „obrad” przenieśliśmy na popołudnie.

Szczegółowy plan spotkania znajdziecie w załączonych plikach, które można pobrać i zapisać na swoich pc, telefonach, tabletach czy wydrukować, aby mieć te informacje na wyciągnięcie ręki.

Dalsze informacje organizacyjne będą przesyłane bezpośrednio na adres @ uczestnika.

X Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych odbędzie się tym razem w Krakowie w dniach od 26 do 29 maja 2022 r.

Termin spotkania mamy zarezerwowany na 26-29 maja. Jeśli ktoś chciałby do Krakowa przybyć wcześniej lub zostać dłużej to wówczas pozostałe noclegi załatwia we własnym zakresie.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 31 marca 2022 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

UWAGA ! - formularz należy zapisać na dysku swojego urządzenia, po czym wypełnić wymagane pola, nie zmieniając pozostałej zawartości. Po wypełnieniu formularz należy zapisać i wysłać.

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (150 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 602-469-629

Formularz zgłoszeniowy Plan spotkania
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych