KALENDARZ ŚCIENNY 2022

Wiele razy pytaliście nas o drukowane kalendarze ze znaczkowym motywem, ale że mieliśmy nasz mini kalendarz drewniany, to do tej pory tylko on był w ofercie. Jednak w tym roku postanowiliśmy wykonać próbną partię standardowych kalendarzy i właśnie dzisiaj Wam je prezentujemy.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, jest to partia próbna, a więc o ograniczonym nakładzie. Jeśli ktoś jest chętny stać się posiadaczem takiego kalendarza, to ma jedyną i niepowtarzalną okazję, aby go zakupić. Jak widzicie na załączonych fotkach, jest to kalendarz jednodzielny, posiadający jedno kalendarium 12-kartkowe. Na jednej karcie umieszczone są trzy miesiące (duży obecny oraz mniejsze poprzedni i następny). Kalendarium zawiera informację o świętach, imieninach oraz numerację tygodni. Dodatkowo kalendarz wyposażony jest w kolorowe okienko wskazujące aktualną datę. Wymiary kalendarza to 310×458 mm.

Jeśli zaś chodzi o koszty, to przedstawiają się one następująco. Koszt kalendarza to 12 zł, a koszty wysyłki to 9,5 zł. Jeśli natomiast zechcecie zamówić kalendarz oraz inne produkty z naszego sklepiku, wówczas koszt przesyłki będzie ustalany indywidualnie.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Zamawiając jakikolwiek produkt prosimy pamiętać o podaniu swoich danych osobowych o czym przypominamy w naszym poradniku >> 

Kalendarze rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl