900. ZNACZEK TURYSTYCZNY W POLSCE

Wiedzieliśmy, że ten tydzień będzie wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że nałożyło nam się kilka znaczkowych premier i musieliśmy rozłożyć je w czasie publikując kolejne znaczki także podczas weekendu. Po drugie wiedzieliśmy, że lada chwila nastąpi publikacja wyczekiwanego znaczka z numerem 900. Pierwotnie wszystko wskazywało na to, że prezentowane dzisiaj znaczki pojawią się w środę, ale stwierdziliśmy, że pora przynajmniej przy tak okrągłych premierach pilnować kolejności. Prezentujemy zatem znaczek nr 900 i jego dwóch braci, aby było jeszcze fajniej.

Miejsca, które dołączyły do grona wyróżnionych znaczkiem turystycznym to: 

RATUSZ W LEWINIE BRZESKIM  No. 900

ZESPÓŁ PAŁACOWY W LEWINIE BRZESKIM  No. 901

KOŚCIÓŁ WNIEBOWZIĘCIA NMP W LEWINIE BRZESKIM  No. 902

Jak zwykle poprzez podane wyżej linki możecie wejść na podstronę konkretnego znaczka/obiektu i na tych właśnie podstronach znajdziecie wszystkie informacje odn. miejsc sprzedaży, linki do stron obiektów, a także komentarze turystów, którzy już te miejsca odwiedzali. uzupełniajcie je o swoje wrażenia, dzielcie się spostrzeżeniami. Dla Was to kilka minut, minut i napisanych zdań, a dla znaczkowej idei to kolejna szansa na rozwój i krok ku temu, by wkrótce znaczkowy licznik wskazał magiczną liczbę 1000.

Znaczki, które widzicie powyżej w sprzedaży pojawią się po weekendzie czyli 12 listopada, także już teraz możecie ruszać na szlak lub planować najbliższe wyprawy.