To nie koniec nadchodzących znaczkowych nowości weekendowych. Już jutro do obiegu trafi kolejny znaczek okolicznościowy, który tym razem zdobyć będzie mozna w Gołuchowie. 

Premierę znaczka przewidziano podczas Święta Polskiej Niezapominajki i turystycznego rajdu zorganizowanego z tej okazji. O szczegółach przeczytacie na facebookowym profilu Gołuchowskiego Centrum Kultury "Zamek", do którego link znajdziecie na podstronie prezentowanego znaczka.

Jesteśmy przekonani, że najnowszy znaczek będzie początkiem turystycznej przygody w Gołuchowie, który znany jest z wielu turystycznych atrakcji. Część z nich dopiero czeka na Wasze odkrycie, a sam znaczek będąc ciekawą pamiątką, zasili prywatne kolekcje i za sprawą kuponu JOKER wielu turystów przybliży do kolejnego znaczka kolekcjonera.

Zapraszamy zatem do odwiedzania Gołuchowa. Zdobądźcie tutejszy znaczek okolicznościowy i koniecznie zróbcie sobie z nim zdjęcie.

ZO - GOŁUCHOWSKIE CENTRUM KULTURY "ZAMEK" W GOŁUCHOWIE

Gołuchowskie Centrum Kultury „ZAMEK” w Gołuchowie – samorządowa instytucja kultury, zostało utworzone na mocy Uchwały Rady Gminy Gołuchów z dnia 28.02.2012r. Wówczas w statucie zapisano: „Celem działania Centrum jest prowadzenie wielokierunkowej działalności kulturalnej i oświatowej, rozwijającej potrzeby mieszkańców oraz upowszechnianie i promocja kultury, a także realizacja zadań z zakresu rekreacji i turystyki.” Misja Gołuchowskiego Centrum Kultury „ZAMEK” w Gołuchowie brzmi: „Bogactwo kulturalne, historyczne i przyrodnicze regionu jest dla nas inspiracją do innowacyjnych działań, rozwijających kompetencje i wrażliwość odbiorcy indywidualnego i zbiorowego. Tworzymy przestrzenie do twórczego rozwoju. Organizujemy wydarzenia, podczas których urealnia się lokalna wspólnota i materializują się więzi społeczne.” Zachęcamy do poznania kulturalnego, historycznego i przyrodniczego dziedzictwa regionu i zapraszamy do Gołuchowa.