VI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT - KOMUNIKAT SZCZEGÓŁOWY

Drodzy turyści i pasjonaci Znaczków Turystycznych. Mamy już niemal połowę czerwca i lada chwila dla wielu z Was rozpoczną się wakacje i upragniony czas odpoczynku. Tuż po wakacjach nadejdzie jesień i jak to zwykle bywa odbędzie się kolejne Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych

Po ostatnich spotkaniach, w których uczestniczyło rekordowo wielu turystów, jesteśmy mile zaskoczeni Waszym turystycznym entuzjazmem i chęcią do kolejnych spotkań w kolekcjonerskim gronie. Nie zawsze każdy z Was może uczestniczyć w spotkaniach regionalnych, dlatego będzie nam bardzo przyjemnie spotkać się z Wami podczas dorocznego święta kolekcjonerów ZT, które w tym roku będzie miało miejsce w Międzybrodziu Żywieckim w dniach 5-8.10.2017.

Rezerwujcie zatem swój czas, planujcie pod tym kątem ewentualne podróże i koniecznie zapoznajcie się z poniższym komunikatem, gdzie oprócz ramowego planu spotkania podaliśmy szczegóły dotyczące cen wyżywienia i noclegów, a także zwiedzania poszczególnych obiektów. Wszelkie informacje znajdują się poniżej.

Miejsce spotkania - OW „Niagara” w Międzybrodziu Żywieckim 

Tradycyjnie czwartek jest dniem zjazdowym, piątek dniem wycieczkowym, sobota dniem obrad i niedziela dniem wyjazdowym.

Ramowy rozkład VI Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych 5-8.10.2017

Czwartek:

Godz. 19:00 kolacja

Piątek:

Godz. 7:30 śniadanie 

Godz. 9:00 zwiedzanie Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar (I grupa)/wyjazd kolejką linowo- terenową na górę Żar (II grupa)

Godz. 11:00 zwiedzanie Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar (II grupa)/wyjazd kolejką linowo- terenową na górę Żar (I grupa)

Godz. 14:00 obiad

Godz. 16:00 zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec + degustacja (I grupa)

Godz. 16:15 zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec + degustacja (II grupa)

Godz. 19:00 kolacja

Sobota:

Godz. 9:00 śniadanie

Godz. 10:00 rozpoczęcie znaczkowych obrad

Godz. 12:00-13:00 przerwa na kawę i „sklepik”

Godz. 13:00 – 17:00 c.d. obrad

Godz. 15:00 obiad / w przerwie obrad/

Godz. 17:00 Spacer /dla chętnych/

Godz. 19:00 uroczysta kolacja

W sobotę przewidziana jest również wspólna fotka, w czasie zależnym od warunków pogodowych i oświetleniowych.

Niedziela:

Godz. 9:00 śniadanie

Godz. 10:00 pożegnanie i odjazd do domów

Cennik:

  • Kolacja 15 zł
  • Nocleg ze śniadaniem 55 zł
  • Obiad 25 zł
  • Uroczysta kolacja 30 zł
  • Zwiedzanie elektrowni 10 zł
  • Zwiedzanie muzeum browaru z konsumpcją 25 zł
  • Kawa/herbata /woda 5 zł /za cały pobyt na spotkaniu/

Dodatkowo dla dzieci w wieku do 10 lat obowiązuje zniżka – 70 zł z pełnym wyżywieniem

Szczegóły wycieczek i plan obrad podamy w następnym komunikacie. Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 17 września 2017 r. na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila proszę wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”). Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki na konto (100 zł /os.), które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe!!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl

Formularz zgłoszeniowy Regulamin zwiedzania elektrowni Mapka
pdf pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.