CZY JUŻ ZGŁOSIŁEŚ UDZIAŁ W SPOTKANIU ?

Coraz większymi krokami zbliża się termin V Ogólnopolskiego Spotkania Kolejkcjonerów Znaczków Turystycznych. Przypominamy, że jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać chęć uczestniczenia w tym spotkaniu. Podstawowe dane dotyczące spotkania, ceny i formularze znajdują się na stronie (link). Zachęcamy by zgłoszeń nie odkładać na ostatnią chwilę i niezwłocznie wysłać swój formularz zgłoszeniowyPamiętajcie, że jesteście mile widziani nawet na jeden dzień, kiedy nie pasuje Wam inaczej.

Przy okazji możemy zdradzić, że oczekiwana przez wszystkich piątkowa wycieczka planowana jest po jednym z piotrkowskich browarów oraz wraz z przewodnikiem po Piotrkowie Trybunalskim. Zdradzimy także, że w związku ze spotkaniem w Piotrkowie Trybunalskim powstaną kolejne znaczki i te będzie można zdobyć m.in podczas wspomnianej wycieczki.

Poniżej publikujemy również kilka danych dotyczących lokalizacji spotkania oraz mapki i zdjęcia poglądowe. Będą one szczególnie przydatne wszystkim zmotoryzowanym chcącym dojechać na miejsce.

Ośrodek Wypoczynkowy Dresso, bo w nim odbędzie się V Spotkanie, znajduje się nieopodal Sulejowa, a dokładnie tuż przy drodze nr 74 z Piotrkowa Trybunalskiego do Sulejowa.

Miejsce, w którym znajduje się gruntowa droga prowadząca do ośrodka zaznaczyliśmy na powyższym zdjęciu kółeczkiem. Tuż przy drodze znajduje się też tablica reklamowa ośrodka, natomiast jeśli ktoś nie chce przeoczyć tego miejsca, to powyżej podaliśmy pozycję GPS miejsca, w którym znajduje się rozgałęzienie drogi.

Kolejne informacje dotyczące spotkania opublikujemy już niebawem. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie i serdecznie zapraszamy na spotkanie do Sulejowa.

Zespół Znaczków Turystycznych