SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW - INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Drodzy Kolekcjonerzy!

Niespełna miesiąc dzieli nas od spotkania. Dlatego przedstawię Wam parę szczegółów dotyczących spraw organizacyjnych. Wielu z Was pyta o ceny, dlatego podajemy teraz podstawowe koszty:

- nocleg 25,-/ os. doba ( standard turystyczny, pościel w cenie, ręczników brak, ciepła woda całą dobę, pok. 2 - 6 os.)

- śniadanie 12,-/os.

- kolacja 12,-/os.

- obiad / obiadokolacja 18,-/os.

Z tego względu, że potrzebujemy pilnie wiedzieć ile osób skorzysta z noclegu z piątku 11.10 na sobotę 12.10 oraz z soboty 12.10 na niedzielę 13.10, bardzo prosimy o wypełnienie formularza, który można ściągnąć TUTAJ, zapisać na dysk, wypełnić i wysłać na adres info@znaczki-turystyczne.pl

Sprawa jest pilna z tego powodu, że nie znamy dokładnej liczby uczestników, a nie chcemy blokować miejsc noclegowych w tym terminie dla innych turystów odwiedzających Góry Sowie. Wstępnie zarezerwowaliśmy z 11/12 października 15 miejsc noclegowych, a z 12/13 października 30 miejsc. Jeszcze do końca tygodnia jest szansa na zwiększenie lub zmniejszenie tej liczby. Prosimy więc do końca tygodnia wysłać zapotrzebowania noclegowe.

Zgłoszenia traktujemy jako zobowiązujące, inaczej poniesiemy koszy za niewykorzystane miejsca noclegowe. Są także pytania o dojazd. Można dojechać samochodem, chociaż jest stromo pod górkę. Jest tam także miejsce do parkowania. Wyjechałem tam bez problemu zwykłym samochodem osobowym. W przypadku dużego błota można zostawić samochód na parkingu na przełęczy, a potem pójść jakieś 200 m piechotą do schroniska.

Główny program II Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych będzie w sobotę 12 października od godziny 10.00 Zachęcamy jednak wszystkich do pozostania z soboty na niedzielę w schronisku, abyśmy mieli w sposób mniej formalny czas na wzajemne poznanie się i rozmowy. Na spotkaniu będzie jeden z założycieli całej idei i dwóch czołowych kolekcjonerów z Czech. Pozostałe szczegóły w najbliższym czasie, teraz ważna jest sama liczba miejsc, prosimy o mobilizację – wiemy, że jest to możliwe.