W tym roku powstało wiele znaczków turystycznych i ogromna rzesza turystów przynajmniej część z nich zdobyła. Ale są miejsca, które wciąż czekają na Wasze odwiedziny i mamy nadzieję, że tak też jest z Goleniowem, do którego chcielibyśmy raz jeszcze Was zaprosić. 

Powodem do kolejnej wizyty w tym mieście niech będą widoczne na grafice obok znaczki, które niniejszym chcielibyśwy Wam przedstawić. Znalazły się na nich wizerunki czterech lokalnych atrakcji turystycznych, które koniecznie musicie zobaczyć zwiedzając Goleniów. Warto przed zwiedzaniem miasta zasięgnąć języka w miejscowej informacji turystycznej, której pracownicy na pewno wskażą Wam inne godne uwagi miejsca. 

Na najnowszych znaczkach przedstawione zostały następujące obiekty: 

KOŚCIÓŁ ŚW. KATARZYNY W GOLENIOWIE  No. 1041

OŚRODEK DOKUMENTACJI DZIEJÓW ZIEMI GOLENIOWSKIEJ  No. 1042

MURY MIEJSKIE I BASZTY W GOLENIOWIE  No. 1043

SPICHLERZ W GOLENIOWIE  No. 1044

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zwiedzanie w obecnym czasie nie jest rzeczą prostą, ale być może znajdzie się ktoś, kto właśnie teraz zechce odwiedzić Goleniów. Znaczki aktualnie są w drodze do punktu docelowego, zatem dajcie im ok. 2 dni na dotarcie do celu. Pamiętajcie, by przed wizytą koniecznie odwiedzić profil FB Informacji Turystycznej i sprawdzić czy będzie czynna w dniu Waszej wizyty, a jeśli tylko będziecie mieli jakieś wątpliwości, to najlepiej zadzwonić i upewnić się, że punkt IT będzie otwarty. Nie zapomnijcie także o zrobieniu fotek podczas tej wycieczki, a najlepiej gdy będą to zdjęcia obiektów razem ze zdobytymi znaczkami. Już teraz wszystkim turystom i kolekcjonerom życzymy wielu pozytywnych wrażeń i udanego zwiedzania Goleniowa.