Po niespełna dwóch miesiącach od ostatniej znaczkowej premiery w Szczecinie, kolejny raz mamy dla Was znaczkowe nowości z tego miasta. 

Tym razem na znaczkach przedstawiono dwie świątynie. Jedną znacie na pewno, choćby z widzenia, bo aż rzuca się w oczy stojąc w centrum miasta. Drugi z obiektów jest nieco mniej znany, ale równie ciekawy architektonicznie. Zresztą poniżej wklejamy odnośniki do opisów obu miejsc w naszym katalogu. Wejdźcie w nie, a poznacie wszystkie szczegóły. 

BAZYLIKA ARCHIKATEDRALNA ŚW. JAKUBA APOSTOŁA W SZCZECINIE  No. 932

NEOROMAŃSKA KAPLICA CMENTARNA W SZCZECINIE  No. 951

Jak więc widzicie, na znaczkowej mapie Szczecina przybyły kolejne znaczki, a miasto to obok Warszawy, Kalisza i Poznania, znalazło się w czołówce miast z największą ilością znaczkowych miejsc turystycznych. Jest to też znak, że warto wybrać Szczecin jako miejsce na jedno-, a nawet wielodniową wycieczkę, a i tak jesteśmy pewni, że wszystkiego nie uda Wam się zwiedzić. Zresztą możliwości macie tu o wiele większe, w końcu znaczków w okolicach również ostatnio przybyło.

Prezentowane znaczki w sprzedaży pojawią się w okolicach 28 maja. Czekamy na relacje z Waszych wycieczek, a już teraz zachęcamy do ich planowania.