JESIENNA WYPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW

Zwykle pod koniec roku przypominamy zarówno nowym jak i starszym stażem kolekcjonerom o możliwości zamawiania różnych towarów z naszego sklepiku. Przez lata takich towarów i wydawnictw troszkę się uzbierało, a niektóre z nich mają już w zasadzie wartość archiwalną lub pamiątkową. Są tam też towary, które robiliśmy na specjalne zamówienie z niewielkim zapasem i ostatnie egzemplarze takich towarów także posiadamy. 

Dziś przyszła pora na sporą wyprzedaż i mamy nadzieję, że dla wielu z Was będzie to świetna okazja do zaopatrzenia się w gadżety, o których nie wiedzieliście. Oprócz opisywanych kilka dni temu dzienników oraz przedmiotów z naszego sklepiku tym razem możemy Wam zaoferować:

koszulki:
L-pomarańcz, beż (2)
2XL - khaki, czarna (2)
XL - czarna (2)

skarpety: 35-38 - 7 szt
maseczki: czarna (2), beż (1)

mapa 2014 - archiwalna na pamiatkę 11 szt - 3 zł
plecak: czarny (2), kolor (5)

atlas czeski z 2016 r. (ten z autkiem) - 10 zł

stare wersje znaczków turystycznych: 75, 524, 602, 308, 574, 522

do każdego dokupionego art. z wyprzedaży  - czeski archiwalny atlas (2012) + 2 naklejki z jednych ze spotkań kolekcjonerów (losowo wybrane) - GRATIS

Nie czekajcie zatem na kolejną okazję, bo ta już na pewno się nie trafi. Decyduje kolejność zamówień, a jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, piszcie na info@znaczki-turystyczne.pl Akcja wyprzedażowa trwa od 19 do 25 listopada.