Pamiętacie IV Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów ZT? Prawda, że to tak niedawno? A już za 2 m-ce spotykamy się ponownie na „półjubileuszowym” V Ogólnopolskim Spotkaniu Kolekcjonerów ZT. Jak już wiecie z wcześniejszych zapowiedzi miejscem zjazdu będzie centralna Polska-Sulejów, Ośrodek Wczasowy Dresso www.dresso.pl. Termin stały, a więc drugi weekend października 06.10.2016 – 09.10.2016. Podobnie jak w roku ubiegłym zjazd rozpocznie się już w czwartek. Zapraszamy osoby, które skorzystają z noclegu, jak i te, które nie będą z niego korzystać. Piątek będzie dniem „wycieczkowym”, natomiast sobota, dzień najważniejszy, będzie dniem oficjalnym czyli znaczkowe obrady, na których przedstawimy najważniejsze zagadnienia związane z rozwojem ZT w Polsce. Niedziela będzie dniem odjazdu do domów. Mapka dojazdowa znajduje się na stronie Dresso, natomiast osoby korzystające z komunikacji miejskiej, mające problem z dojazdem proszone są o kontakt. Nikt nie pozostanie bez pomocy :-).Tyle w skrócie, szczegóły poszczególnych dni podamy w najbliższym newsie. Dzisiaj podajemy cennik oraz dane do kontaktu i zgłoszeń.

Cennik:

Nocleg:

- 1- os - 60,00zł/doba/pokój

- 2 – os – 80,00zł/doba/pokój

- 3 – os – 100,00zł/doba/pokój

- 4 – os – 110,00zł/doba/pokój

Wyżywienie:

Śniadanie/kolacja 12 zł/os.

Obiad 18 zł/os.

Sobotnia kolacja 25 zł/os.

Kawa/herbata 5 zł/os.

Dzieci do lat 12 mają zniżkę – jako 3, 4 w pokoju – 50 %

Dzieci – wyżywienie ok 60 % ceny dorosłego

Stęsknione pieski mogą przyjechać na spotkanie,

Dania bezglutenowe – jest możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu menu

Można wykupić porcje XXL

Bezpłatny parking na miejscu.

Ze względu na obowiązujące nas terminy względem miejsca spotkania, zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 20 września 2016 r. na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila proszę wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”). Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki na konto (50 zł /os.), które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe!!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie. Jak zawsze będą niespodzianki, goście, a przede wszystkim dobre humory i życzliwa atmosfera. Każde spotkanie jest mile wspominane, tak będzie i tym razem. Rezerwujcie terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Cieszymy się na Wasz przyjazd…. Zapraszamy również osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w spotkaniu, po to jesteśmy, aby służyć pomocą, dzwońcie, piszcie, pytajcie, przybywajcie.