W ostatnim czasie zwolniliśmy nieco w publikowaniu materiałów na stronie, ale to nie znaczy, że nic nie robimy i nie tworzymy nowych znaczków. Działamy według planu, a jego częścią są nowe znaczki kolekcjonera, które właśnie dziś chcemy Wam zaprezentować.

Przypomnimy tylko, że seria znaczków kolekcjonera Utracone dziedzictwo. Nieistniejące zamki i pałace w Polsce” powstaje z udziałem samych kolekcjonerów. Dana z Brzegu Dolnego przygotowała dokumentację wybranych obiektów, natomiast opisy prezentowanych obiektów to dzieło Małgorzaty ze Szczecina. Ostateczny projekt znaczków to z kolei sprawka naszego grafika.

Prezentujemy zatem trzy najnowsze znaczki i mamy nadzieję, że dzięki nim poznacie kolejne ciekawe miejsca i nieistniejące już obiekty. Wymienionym wyżej kolekcjonerkom, które włączyły się w prace nad tymi znaczkami, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i pasję, z jaką działają, byście mogli cieszyć się nowymi znaczkami. Wszystkim życzymy natomiast, aby i te znaczki wkrótce trafiły do Waszych kolekcji, choć wiadome jest, że droga do ich zdobycia czasem jest długa i kręta. Jak zawsze zachęcamy do udziału w grze kolekcjonerskiej i do zdobywania kolejnych Znaczków Kolekcjonera.