PIERWSZE ZNACZKI KOLEKCJONERA W 2015 ROKU

Podczas gdy część z kolekcjonerów uczestniczy w III Spotkaniu Kolekcjonerów woj. śląskiego my spieszymy z informacją, która z pewnością zainteresuje tych z Was, którzy siedzicie w domach i dopiero co planujecie znaczkowe wyprawy na najbliższe miesiące.

ZKI2015Zima w tym roku jakby nie było jest wyjątkowa i mocno sprzyja znaczkowym wyprawom. Z drugiej strony ogrom nowych znaczków jakie ukazały się pod koniec ubiegłego roku sprawia, że kolekcjonerów wprost ciągnie ku nowościom. W związku z tym aby uniknąć sytuacji z roku ubiegłego wyprzedzamy kolekcjonerów i już teraz ogłaszamy premierę trzech kolejnych Znaczków Kolekcjonera.

Tak się złożyło, że tym razem wśród premier znalazły się wyłącznie znaczki z wizerunkami ptaków, ale za to gatunki, które przedstawiono na znaczkach są wybitne i gorąco zachęcamy do wyszukania w internecie ich kolorowych zdjęć, co w przypadku jednego z prezentowanych ptaków jest niemal koniecznością by cieszyć się iście tropikalnym widokiem, tak rzadkim wśród przedstawicieli polskiej fauny. Zapraszamy zatem do lektury i kolejnych miesięcy zabawy w zdobywanie ZK połączonej z lekcją nauki o polskiej przyrodzie.