III SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT - KOMUNIKAT

III Spotkanie Kolekcjonerów ZT

Drodzy Kolekcjonerzy!!!

Wielkimi krokami zbliża się czas III Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Data jest już Wam znana i nie uległa zmianie 11 października 2014 r. W tym roku zgodnie z sugestiami Kolekcjonerów miejscem spotkania będzie Jura Krakowsko-Częstochowska, a dokładnie Stacja Turystyczna Jurajska w Domaniewicach www.stacjaturystyczna.pl Mamy zarezerwowany cały ośrodek (60 miejsc noclegowych z 10/11 i z 11/12 października). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc liczy się kolejność zgłoszeń . Oczywiście bardzo mile będą widziane również osoby, które nie będą korzystały z noclegów. Oficjalna część odbędzie się tradycyjnie w sobotę, jednak tak jak w poprzednich latach jest możliwość przyjazdu już w piątek i wyjazdu w niedzielę. Jeżeli chodzi o dojazd, jest to ośrodek przy głównej drodze, GPS: 50.396727, 19.676770, jest duży parking, zmieścimy się wszyscy. Tych, którzy przyjadą PKP lub PKS prosimy o kontakt mailowy. W trakcie całego spotkania gospodarz zapewnił nam serwis kawowy, zgodnie z tradycją będzie czeskie piwo i morawskie wino.

Cennik:

Śniadanie (sobota, niedziela), kolacja (piątek) – 12 zł/os.

Obiad (sobota) 16 zł/ os.

Kolacja w sobotę 25 zł/ os.

Nocleg 30 zł/ os.

Serwis kawowy 10 zł/ os.

Fundusz piwo/wino - (piwo 4 zł, wino 2 zł/ lampka) wpłacamy wielokrotność wg własnego uznania

Ze względu na obowiązujące nas terminy względem miejsca spotkania, zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2014 r. na adres info@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila proszę wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”). Ze względu na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje , przeliczenie kosztów i wpłacenie 50% zaliczki na konto, które zostanie odesłane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza. Wpłata jest zobowiązaniem udziału. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres info@znaczki-turystyczne.pl

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie, w czasie którego będziemy chcieli się jeszcze bardziej zjednoczyć wokół idei kolekcjonowania ZT, nawiązać osobiste znajomości, wymienić doświadczeniami, porozmawiać o wspólnej pasji. Liczymy, że wielu z Was przyjedzie na to spotkanie, więc rezerwujcie termin i wysyłajcie zgłoszenia. Jeżeli zabraknie miejsc w Stacji Turystycznej, zastanowimy się co dalej. Dlatego potrzebujemy szybkiej decyzji i informacji ile osób planuje przyjazd. A jeżeli byłby problem z zapłaceniem zaliczki, proszę otwarcie o tym napisać w @ zgłoszeniowym. Jest ona po to, że blokujemy na te dni 60 miejsc i musimy mieć pewność, że będą wykorzystane. W takim razie .... do zobaczenia!

Zespół Znaczków Turystycznych