Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 888 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 888 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

Brakujący ZT

Czasami się stanie, że z różnych przyczyn /zamknięty punkt sprzedaży, brak ZT, znaczek dostępny tylko korespondencyjnie lub po prostu wcześniej nie wiedzieliście o ZT, a zwiedziliście już kilka znaczkowych miejsc/ nie będzie można kupić ZT w wyznaczonym miejscu. W takiej sytuacji istnieje możliwość kupna brakującego znaczka bezpośrednio u nas w centrali. Oczywiście potrzeba udokumentować pobyt w danym miejscu, wystarczy widokówka, pieczątka, bilet wstępu, zdjęcia i inne. Potwierdzenia pobytu oznaczone numerami ZT mogą być również skserowane (ewentualne oryginały zwrócimy w przesyłce ze znaczkiem) lub zeskanowane.

Jeżeli chodzi o potwierdzenia w postaci skanów i fotek, prosimy zmniejszyć zawartość załącznika do ok. 1 MB, nie trzeba wtedy dzielić wiadomości ze względu na duży rozmiar pliku. Jest to tylko potwierdzenie i nie ma potrzeby wysyłania pliku w pełnej rozdzielczości.

Jak zmniejszyć zdjęcia napisaliśmy w artykule "Jak zmniejszać zdjęcia - potwierdzenia pobytu"

Prosimy, aby brakujące Znaczki Turystyczne opisać w zamówieniu pisemnie w następującym formacie: "numer znaczka - nazwa – ilość sztuk". Prosimy również wybrać tylko jeden ze sposobów składania zamówienia, pocztą lub drogą e-mailową.

Uczulamy, by nie podawać treści zamówienia w temacie wiadomości lub w postaci załączonych zdjęć potwierdzających z numerami znaczków. Format zamówienia jest z góry ustalony, a jego stosowanie znacznie przyspiesza realizację.

Zamówienie wraz z potwierdzeniami  i ilościami zamawianych ZT należy posłać e-mailem na adres info@znaczki-turystyczne.pl lub pocztą na adres:

Znaczki Turystyczne
skr. poczt. nr 38
57-250 Złoty Stok
(prosimy wpisać adres zwrotny!)

Cena 1 sztuki Znaczka Turystycznego wynosi 7 zł + opłaty za przesyłkę. Cena znaczków zagranicznych jest taka jaka obowiązuje w macierzystym kraju ZT.  Zamówione znaczki ze względów bezpieczeństwa wysyłamy wyłącznie listami poleconymi. Cennik wysyłki Znaczków Turystycznych uzależniony jest od wagi przesyłki:

Ilość znaczków w przesyłce Przesyłka polecona ekonomiczna lub paczka
1 – 6 9,00 zł
7 – 20 13,00 zł
21 – 40 15,50 zł
41 i więcej wysyłka gratis

Podane ceny zawierają koszty opakowania i wysyłki. 

(UWAGA ! - w związku z licznymi pytaniami w sprawie przesyłek informujemy, że w ramach posiadanej umowy Poczta Polska doręcza przesyłki w ramach usługi Kurier48. W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie 7 dni przesyłka zostaje zwracana do nadawcy >> patrz regulamin wraz z załącznikiem. Podanie numeru telefonu adresata może przyspieszyć proces dostarczenia przesyłki, szczególnie w sytuacjach kiedy kurier nie pozostawi tradycyjnego awizo).

Zamówienia wraz z danymi do faktury /jeżeli są inne niż dane do wysyłki/ prosimy składać na adres info@znaczki-turystyczne.pl W odpowiedzi na @ drogą elektroniczną zostanie wysłana faktura. Prosimy nie wpłacać pieniędzy przed otrzymaniem faktury!!!! Przesyłka będzie zrealizowana po wpłynięciu należności na nasze konto  06 1090 2213 0000 0001 1848 7617 - Santander Bank Polska w ciągu pięciu dni roboczych. Najtaniej wychodzi opłata przez bankowość internetową. Przy wpłacie na konto prosimy o wpisanie nr faktury. Szybka realizacja dotyczy tylko polskich ZT, zagraniczne (które również zamawiamy w polskiej centrali) wiążą się z zamówieniem przez nas w centrali w Czechach /stąd ok. 30 dni oczekiwania/.