Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 991 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 991 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

Spotkanie Ogólnopolskie 2019

 

Niniejszą stronę dedykujemy wszystkim tym, którzy o Ogólnopolskim Spotkaniu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych chcą wiedzieć jak najwięcej, a niekoniecznie potrafią znaleźć wszystkie komunikaty z nim związane. 

W tym miejscu umieszczamy linki do poszczególnych komunikatów, w których znajdują się wszelkie potrzebne informacje.

Komunikat 1 wstępny - 22.08.2019

Komunikat 2 szczegółowy - 9.09.2019

Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 30 września 2019 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

UWAGA ! - formularz należy zapisać na dysku swojego urządzenia, po czym wypełnić wymagane pola, nie zmieniając pozostałej zawartości. Po wypełnieniu formularz należy zapisać i wysłać.

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (150 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 602-469-629

Formularz zgłoszeniowy Mapka
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych