czeladz20012013W dniach 17-20.01.2013 r. w Centrum Wystawienniczym w Brnie odbędą się XXI Międzynarodowe Targi Regionów Turystycznych REGIONTOUR pod hasłem „Urlop dla każdego”. Jest to największa prezentacja branży turystycznej ze szczególnym uwzględnieniem regionów Europy Środkowej. Targi REGIONTOUR są nośnym projektem na rzecz wsparcia turystyki krajowej i przyjazdowej w Republice Czeskiej. Uczestniczą w nich kluczowe podmioty i decydenci w turystyce Republiki Czeskiej.  

W 2011 roku w targach brało udział 842 wystawców z 24 państw. Wystawę odwiedziło 33 242 osób z 24 państw, przede wszystkim ze Słowacji, Polski i Niemiec. Na czas wystawy w Press Centrum akredytowanych było 403 przedstawicieli mass mediów.

W tegorocznych targach Znaczki Turystyczne z Czech, na powierzchni wystawowej 40m2, zaprezentują ideę kolekcjonerską rozszerzoną w 15 państwach. Z tej okazji został wydany specjalny czeski ZTNa targach znajdzie się także przedstawiciel Polskich Znaczków Turystycznych, a o interesujących wydarzeniach będziemy informowali na naszym kanale Facebook.