Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1120
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1120!

No. 306 Czeladź - Rynek Miasta

GPS: 50.318391 19.073671

Miasta

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta

Czeladź – miasto i gmina w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie będzińskim, położona w Zagłębiu Dąbrowskim, nad rzeką Brynicą, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest najstarszym miastem powiatu będzińskiego oraz całego Zagłębia Dąbrowskiego, prawa miejskie otrzymało w XIII w.


Miejsca sprzedaży:
Kwiaciarnia "Flor-Dekor" Rynek 4

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta
Obrázek č. 4, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta
Obrázek č. 5, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta
Obrázek č. 6, Znaczki Turystyczne, No. 306 Czeladź - Rynek Miasta

04.12.2021 - dostępny bez problemów
05.08.2021 - dostępny bez problemów
17.07.2021 - dostępny bez problemów
28.05.2021 - dostępny bez problemów
30.04.2021 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Adam
saddam
ZT 306
Lata mijają, a te wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie są nadal aktualne ;) Sympatyczna obsługa, a znaczek zapakowany w torebkę ze sznureczkiem.
 
Piotr Pogan
Piotrek
ZT 306
Są jeszcze ludzie, którzy dbają o drobiazgi. Coś przesympatycznego - rozmowa z Panią z kwiaciarni, i do tego jeszcze torebka ze sznurkiem na Znaczek. Pozdrowienia dla Pani sprzedającej uśmiech za darmo i znaczki po 7 PLN.
 
Krzysztof Nowak
Krzysztof Nowak
ZT nr 306
Znaczek dostępny w kwiaciarni na Rynku. Niezwykle miła i sympatyczna Pani ładnie zapakowała go w torebeczkę ze sznureczkiem. :-) Oby takich osób na świecie było jak najwięcej!
 
Edward Kaczmarczyk
Gosia,Edek,Klaudia Kędzierzyn-Koźle
No. 306 Czeladź-Rynek Miasta
Znaczek dostępny w kwiaciarni "Flor-Dekor" u bardzo sympatycznej Pani. Jest też razitko.....przepraszam ....pieczątka.Pozdrawiamy
 
Edyta i Piotr Truś
Edyta i Piotr Truś
zt
Znaczek w cenie 7.00 zł zapakowany przez miłą panią w torebeczkę z cukiereczkiem dopiętym na osłodę.
 
Rafał T
Rafał 82
ZT
Znaczek dostępny bez problemu w cenie 7 zł. W kwiaciarni pani bardzo ładne zapakowała zdobycz dziękuję.
 
Marcel
Znaczek
wzięliśmy ostatni znaczek na tę chwilę.
 
MARCIN Słowiński
Slovik
Marcin S
Rynek Czeladzi zmienił się nie do poznania przez te wszystkie lata. Teraz wygląda szczególnie pięknie. Można wypocząć delektując się wspaniałym wyglądem oraz lodami :) Kwiaciarnia widoczna obsługa bardzo miła.
 
Małgorzata Pałka
Małgorzata
Rynek w Czeladzi
Klimatyczny ryneczek, niedaleko monumentalny i piękny kościół św. Stanisława.
 
Jan z Warszawy
Miła wizyta
Bardzo miła Pani w kwiaciarni.
 
Greg
306
Kwiaciarnia istnieje z dobrze widocznymi znaczkami w cenie 7zł. Kupiłem je wczoraj i przy okazji sympatyczna pani bardzo ładnie je zapakowała.
 
Agata Nikodem
Agata Nikodem
ZT 306
Nie wiem skąd takie informacje poprzednika, zdziwiły mnie. Wczoraj miałam kontakt telefoniczny z kwiaciarnią, kilka godzin przed umieszczeniem wpisu, dzisiaj pojechałam tam, bo wydawało mi się nieprawdopodobne, aby miejsce znaczkowe, które nazwałabym wzorcowym nie powiadomiło o takiej zmianie. Kwiaciarnia Flor Dekor jak była tak jest, ma się dobrze i nic nie wskazuje na likwidację. Duży szyld z nazwą nie sposób nie zauważyć będąc na czeladzkim Rynku.
Co ciekawsze, nawet w lokalach obok nie widzę napisu jakoby były do wynajęcia. Niedostępność znaczka też jest informacją nieprawdziwą. Kwiaciarnia dba o ciągłość dostępności, a w przypadku niedostępności z 22.10.2016 to już jakieś nieporozumienie. Sama osobiście zawoziłam ZT. W informacji na www o miejscu sprzedaży jest pełny adres, nie ma w Czeladzi innego „Rynek 4”, więc z pełną świadomością stwierdzam, że wpisu nie rozumiem.
 
Adam Ptaszyński
Ptasior
Punkt zlikwidowany
Kwiaciarni Flor-Dekor juz nie ma. Widnieje napis "lokal do wynajęcia"
 
Danuta Świątek
Dana
rynek
Z Elektrowni do rynku przemierzamy 6 km. Rynek uroczy. Znaczek wyeksponowany w klimatycznej kwiaciarni Flor-Dekor. Koszt 7 zł i dostaję go w papierowej torebeczce ze sznurkową rączką ozdobionej ładną pieczątką sklepu!
 
Samanta
ZT
Znaczek można kupić bez problemu w kwiaciarni na rynku za 7zł. Bardzo miła pani zapakowała mi go w papierową torebeczkę ze sznureczkiem.
 
and73mar
Czeladź
Potwierdzam - przesympatyczna kwiaciarnia z przesympatyczną obsługą. A ryneczek w Czeladzi - bardzo nastrojowy. Warto odwiedzić!
 
Ania_łodz
znaczek z Czeladzi
ZT z Rynku jest już dostępny i dodatkowo w pięknym miejscu. Kwiaciarnia zaprasza od samego wejścia i pani, która ją prowadzi niezwykle miła. sposób zapakowania naszej zdobyczy- niespotykany nigdzie indziej. otrzymaliśmy go w papierowej torbie z ulotką w środku, wszytko wykończone sznureczkiem z kokardką. aż żal było rozpakować ale coż... na tablicy musiał zawisnąć  :)
 
severko
Czeladż i nie tylko..
Witam.Niepotrzebnie tracimy nerwy w sprawie znaczków z Czeladzi.Musimy przywyknąć do sytuacji że w danym miejscu aktualnie,od dawna,lub chwilowo znaczki są niedostępne.Jest proste rozwiązanie.Zobaczyć dane miejsce,zwiedzić co się da i zachować dokumenty pobytu(bilet wstępu,pieczątka okolicznościowa itp).Wysyłamy ksero tych pamiątek do redakcji i po trzech dniach listonosz mówi dzień dobry !! i cieszymy się z nowych krążków.Ja tak zrobiłem i problem z głowy.Polecam każdemu.
 
Adam Horzela
Czeladź
Zbyszku my szanujemy wszystkich ludzi. Tylko jeśli przychodzi jedna druga i trzecia osoba w tej samej sprawie to raczej staram się nie utrudniać zbierania. A patrząć na to z drugiej strony to chyba starzy pracownicy ZT jeszcze z Krakowa czy Myślenic wytłumaczyli im (UM) sens tworzenia ZT
A co do obecności tego Pana w urzedzie miałem na myśli , że znajdzie wakat w innym wydziale UM:)
 
Marta
Czeladź
No to w końcu rozjaśniło mi się z czym spotkałam się w Czeladzi w zeszłym roku. Pomimo, iż Kopalnia Saturn jest w stanie likwidacji (od 2004 roku), to polecam zajrzeć do Galerii 'Elektrownia', która mieści się w starym kompleksie kopalnianym. A Muzeum Saturn mieści się w tym samym budynku co Urząd Stanu Cywilnego, co dla potencjalnych zwiedzających może być pomocną informacją.
 
Zbigniew ZT
Czeladź
Witam,aby zamknąć już temat Czeladzi umówmy się tak, że ZT z tych miejsc będą wysłane korespondencyjnie przy spełnieniu zwyczajnych warunków.Dzwoniłem do Czeladzi i Kopalnia Saturn już jest zlikwidowana, więc zaproponowałem ten sam nr ZT dla Muzeum Saturn www.muzeum-saturn.czeladz.pl Proces decyzyjny trwa a Pani Dyrektor wyraziła zrozumienie dla idei ZT. Gdy chodzi o Rynek Miasta Czeladź, z pewnością nie została zrozumiana idea kolekcjonerska ZT, dlatego obiecuję, że z pełnym szacunkiem dla pracowników promocji, będę ją wyjaśniał. Wierzę, że spotka się ze zrozumieniem. Proszę również o szacunek i respekt dla wszystkich, którzy jeszcze nie spotkali się z ideą ZT lub ją nie w pełni zrozumieli. Jak powiedział Franciszek Salezy: "Więcej pszczół przyciągnie się na kroplę miodu aniżeli na całą beczkę octu" .
 
Beuthen
Znaczek Czeladź
Witam
Ja znaczek miasto Czeladź dostałem 2 lata temu kiedy często bywałem w Czeladzi. Bez problemu go dostałem za darmo lecz znaczek kopalnia już im się skończył. Zbieram też pocztówki i często chodzę po wydziałach promocji miast i muszę niestety stwierdzić, że najczęściej pracują tam osoby chyba z kosmosu. Ja pytam o pocztówki, a odpowiadają, że niema. Po rozglądnięciu się mówię, że widzę pocztówki. "Baba" z wydziału grzebie w szafie i wyciąga tylko parę rodzaji, a ominęła inne. No to ja znowu się musiałem domagać, chociaż stałem o wiele, wiele dalej od opisywanej szafki. Taka postawa mnie wkurza, jednak nie dziwię się że gostek z UM Czeladź jest taki sam. Chyba nie wie o co chodzi w idei ZT. To nie nagroda w loterii trzymana dla zwycięzców, lecz artykuł kolekcjonerski, pamiątka z miejsca pobytu (trochę tak jak pocztówka). Życzę aby sytuacja w Czeladzi się zmieniła.
Pozdrawiam
 
Przemek DG
Czeladź
Ja odwiedziłem Wydział Promocji Miasta UM w Czeladzi w tym roku i na pytanie o znaczek obdarzyli mnie wszyscy wzrokiem przeznaczonym dla kosmitów. JEDYNYM miejscem gdzie go można dostać jest Złoty Stok ;)    (patrz zakładka: Brakujący Znaczek Turystyczny)
 
Adam Horzela
Czeladź
Co do Czeladzi jest to wg mnie temat rzeka. Znaczek wydał UM Czeladź i tu zaczynają się problemy. Jak załatwiałem znaczek z 2 lata temu udałem się do UM z zapytaniem jak go zakupić. Skierowany zostałem bodajrze do wydziału który zajmuje się promocją miasta. Tam poinformowałem referenta ,że chciałbym zakupić znaczek a on powiedział mi, że... nie mogę. Jak się okazało UM wykorzystuje znaczki do promocji miasta i są one tylko wydawane w ramach różnych eventów czy nagród. Z rozmowy wynikło, że nie mają ich nawet jak zaksięgować w ratuszowej kasie
Po długich negocjacjach udało mi się dostać za darmo 1 znaczek z każdego nr(rynek oraz kopalnia). Niestety potrzebowałem po 2 szt no ale gościu został nieugięty. Od tamtego czasu nie miałem czasu tam podjechać mimo ,że mieszkam 10km od Czeladzi.
Ciągle liczę, że jak tam pojadę ten gość już tam nie będzie pracować i zostanie zastąpiony kimś bardziej kumatym
 
aleksandra6400
Czeladz
Gdzie kupić ten znaczek na rynku?
Niedziela,godzina 14 wszystko pozamykane,tylko sklepy spożywcze otwarte