Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1111
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1111!

No. 112 Dwór Emilin

GPS: 53.954788 15.999083

Inne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 112 Dwór Emilin

Dwór Nawinie położony na uboczu w okolicach Białogardu stanowi perełkę okolicy. Dwór pochodzi z XIX wieku, a ostatnia jego przebudowa miała miejsce na początku XX w. Dwór otacza park dworski uznany za zabytek, dzięki rosnącemu tutaj starodrzewowi i pełniącej funkcji wiatrochronnej i estetycznej dla sąsiadującego z nim bezleśnego obszaru. Znany przede wszystkim z licznie organizowanych rajdów konnych, lekcji jazdy konnej czy obozów jeździeckich. Bogata oferta dla miłośników jeździectwa, ale nie tylko z pewnością przyciąga potencjalnych turystów.


Miejsca sprzedaży:
> Dwór Emilin, Nawino 13

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 112 Dwór Emilin

09.07.2021 - dostępny bez problemów
06.07.2021 - znaczek niedostępny
30.08.2020 - dostępny bez problemów
23.08.2020 - dostępny bez problemów
05.07.2020 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Paweł Kwiatkowski
Paweł "Kwiatek" Kwiatkowski
Dwór Emilin
Auto Mapa podprowadziła mnie pod sam budynek, jednak rozczarowaniem było to że jest to budynek prywatny i nie można go zwiedzać - znaczek dostępny bez problemu. Mieszkańcy dworku sympatyczni i skorzy do pogawędek o okolicy jak i samym obiekcie. Nie było problemu żeby rozejrzeć się "tu i tam" za co serdecznie im dziękuje. Może to kwestia mojego nastawienia dla lokalsów z którymi zawsze ud mi się nawiązać sympatyczne relacje.
 
Dominik
Emilin
Znaczki są po 10 zł, bez naklejki. Można trafić wpisując w nawigację dwór "Nawino 13". Tak naprawdę to w tej chwili prywatny dom, właściciele działalności agroturystycznej i stajennej też już nie prowadzą. Trzeba liczyć się z tym, że domowników można nie zostać lub ich zaskoczyć " nieoczekiwanym najściem."
 
Wiktoria
Dwór
Ten Dworek to jakaś kpina. Bardzo żałuję, że nie przeczytałam wcześniej komentarzy na stronie ZT. Dojazd z GPS kilka km przez pole. Właścicielka bardzo miła, natomiast sytuacja nie bardzo... Przyjechaliśmy zwiedzić miejsce, które w rzeczywistości znajduje się pod Warszawą. Dodatkowo otrzymałam informację, iż znaczki są unikatowe ponieważ więcej ich nie będzie. W komentarzach ponizej "ostatnie" były już w 2016 roku..
Inną kwestia jest cena, znaczki były po 15 złoty, po 10 a nawet za darmo, natomiast mnie zapytano o jego cenę.
KPINA!
 
Ewa i Kuba
ZT 112 Dwór Emilin
Trafienie do dworku bez nawigacji może być nie lada wyzwaniem. Ale naprawdę warto, chociażby dla Przesympatycznej Właścicielki, która jest skarbnicą wiedzy o miejscu, w którym mieszka. Znaczki (niestety bez okrągłych naklejek) wyeksponowane na drewnianym biurku przy wejściu, cena 10,00PLN. Można dostać pieczątkę :-)
 
Edward Mączyński
Edam
Z.T 112
Dojazd fatalny. Okolice o tej porze i w pochmurny dzień nieciekawa.Miłe panie przyjęły nas serdecznie. Dowidzieliśmy się wiele ciekawych historii o tym miejscu i okolicy.Cenę znaczka można negocjować zwłaszcza z młodą.Cena stanęła na 8 zł
 
Agata
ZT 112
Super miejsce, godne odwiedzin. Polecamy !!! Cena niestety....10 zł
 
Anna
...
Znaczek dostępny w cenie 10 zł. Rozejrzeć można się tylko z zewnątrz i na ganku. Trafienie do Dworku bez GPS... to przygoda :-)
 
Łukasz Liwerski
Łokietek
Emilin
Pani bardzo zaskoczona moim przybyciem, znaczek jak najbardziej dostępny no ale koszt 15zł to lekka przesada, podziękowałem, zrobiłem foto i zakupię przez centralę. Z Pozdrowieniami
 
Agata Seńko
Agata Seńko
Re: Emilin
Wow ! Poszaleli z ceną !
 
Agata
Zt z naklejką
Znaczek w dworku jest dostępny już z naklejką do gry ? Pozdrawiam
 
Dawid Rostowski
Rambo
Dwór
Bardzo ładny dworek i miła obsługa. Znaczek stary bez naklejki. Polecam do zdobycia przy "okazji".
 
Rafał T
Rafał 82
ZT 112
Znaczek dostępny bez problemu w dworku jeszcze stara edycja bez naklejki w cenie 7 zł.
 
Slawomir Woźniak
Sławek
112
Bardzo mili mieszkańcy Dworku.Mimo poszukiwań - znaczka brak.
 
Rafał Łysiuk
budget-lodz
ZT 112
Ale zadupie ;-) Właścicielka troszkę była zaskoczona - powiedziała że dała ostatni znaczek (stara edycja, bez naklejek) koszt 10 zł.
 
Tadeusz Ewertowski
kuba_777
ZT112
Odszukanie dworu jest sporym wyzwaniem. Jednak podróż wąskimi dróżkami ma swój urok. Na nawigacji - najlepiej w telefonie - wpisać od razu Nawino 13 - łatwiej trafić. Za przejazdem kolejowym w lewo i do końca drogi utwardzonej (na końcu bruk). Cena 7 zł.
 
EWA I JACEK Kołobrzeg
EWA I JACEK Kołobrzeg
No. 112 Dwór Emilin
Najdroższy ZT -10zł i najtrudniej zdobyty. Nie ma co jechać na GPS-a, ponieważ kieruje w las. Dworek jak dworek, następna fotka do kolekcji.
 
Danuta Świątek
Dana
Dwór Emilin
Znaczka już nie ma w Dworku w Nawinie. Tym razem właściciel chyba chciał sobie "odbić" straty przez rozdawanie znaczków za darmo. Sprzedał nam ostatnie 3 po 10 zł...
Bardzo jestem ciekawa jakie będą dalsze losy ZT 112, skoro nie można go zdobyć w jego należytym miejscu. Bo ostatnie miejsce sprzedaży, to przecież jakieś nieporozumienie...
 
Andrzej
ZT
Znaczek dostępny u właściciela dworku, który powiedział, że ZT zastały po poprzednich właścicielach. Dał mi ZT za darmo.
 
Samanta
ZT
Jeśli ktoś chce zobaczyć Dwór Emilin ze znaczka nr 112 to musi się wybrać pod Warszawę w okolicę Grójca. Znaczek z tego miejsca jest jednak do zdobycia w Nawinie. Zagadka polega na tym, że właściciele Dworku w Nawinie, mieszkali kiedyś pod Warszawą i tam zamówili znaczek. Zainteresowanie znaczkiem było wtedy niewielkie, więc po przeprowadzce zabrali ze sobą pudełko niesprzedanych znaczków. Dworek w Nawinie jest ładny i położony w zacisznej okolicy, idealnej do wypoczynku. Właściciele prowadzą gospodarstwo agroturystyczne.
 
Krzykos
ZT 112
Dworek ma swój urok i jest położony w bardzo spokojnej okolicy.