Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1111
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1111!

No. 101 Kotelnica Białczańska

małopolskie
GPS: 49.390000 20.097760

Trasy turystyczne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 101 Kotelnica Białczańska

Jest to główny ośrodek narciarski Białki Tatrzańskiej o dostępności stoków dla wszystkich narciarzy. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący, średnio-zaawansowani i zaawansowani narciarze. Ciekawostką dla zaawansowanych są dwie trasy z homologacją FIS. Ośrodek dysponuje 6 wyciągami narciarskimi, w tym nowoczesną sześcioosobową koleją linową z osłonami przeciwwietrznymi oraz szeroką infrastrukturą dostępną dla każdego narciarza, taką jak: 8 tras narciarskich różnej trudności, rozbudowany snowpark, trasy biegowe. Na terenie ośrodka znajdują się szkółki narciarskie i wypożyczalnie sprzętu. Po instensywnym dniu, można odpocząć w basenach termalnych.


Miejsca sprzedaży:
> Ośrodek Narciarski Kotelnica-Biuro Marketingu

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 101 Kotelnica Białczańska
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 101 Kotelnica Białczańska
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 101 Kotelnica Białczańska

06.10.2021 - dostępny bez problemów
21.08.2021 - dostępny bez problemów
19.08.2021 - dostępny bez problemów
14.08.2021 - dostępny bez problemów
11.08.2021 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Michalina
ZT 101
Udało mi się zdobyć ostatni znaczek. Na dodatek pan bardzo miły i uśmiechnięty, a znaczek gratis.
 
Marcel Kulig
Marcel Kulig
Zt
Pan bardzo miły. Znaczek dostaliśmy gratis jak również kilka innych gratisowych pamiątek.
 
Andrzej Chełmiński
Znaczek turystyczny
Znaczek faktycznie bez problemy nawet za darmo. Było to miłe zaskoczenie jak spytałem o cenę w odpowiedzi usłyszałem że znaczek jest gratis.
 
Andrzej Szewczyk
Andrzej z TG
ZT 101
Jeśli chodzi o część "narciarską" to wszystko pozamykane i nie sposób znaleźć kogoś z marketingu lub informacji. Ale może to dlatego iż mamy dopiero wrzesień a w dodatku była sobota :-) . Z naddatkiem trudy podróży wynagrodzą baseny termalne wyrosłe u podnóża tras narciarskich po drugiej stronie parkingu.
 
Paweł Przybylak
Paweł Przybylak
Kotelnica
Znaczek dostępny bezpłatnie. Największy problem stanowi odnalezienie Biura Marketingu.
 
Małgorzata Pałka
Małgorzata
ZT 101
Biuro Marketingu, niestety, zamknięte podobnie jak kasa i wiele obiektów wokół. Nie ma żadnego oznaczenia znaczka.
 
Dariusz Wyrwik
Broda
Znaczek No 101
Kasjerki wyciągu nic nie wiedzą gdzie można otrzymać znaczek a znajduje się on w biurze marketingowym po prawej stronie za kasami osobny wolno stojący budynek znaczek otrzymujemy bezpłatnie co było dużym zaskoczeniem :)
 
Slawek
Znaczek kotelnica
Jak się zapytałem za ile to mi odpowiedział ze BEZPŁATNIE i dał mi drugi
 
Tomek6
Znaczek nr 101
Znaczek dostępny za darmo- ciekawa sprawa i wielki ukłon dla sprzedających!
 
Beata i Rafał Knaflewscy
Beata i Rafał z Poznania
Znaczek No 101
Znaczek otrzymałem bezpłatnie :)
 
Krzykos
ZT 101
Znaczek dostępny (bezpłatnie!) w Biurze Obsługi Klienta ON (czynne: poniedziałek - piątek, w godz. 8 - 16), na parterze Karczmy Kotelnica, po prawej stronie od kas biletowych. Niestety, firmowej naklejki nie zauważyłem.
 
Marta i Michał
No.101
Jak na ośrodek narciarski z homologacją FIS, po zakończeniu sezonu zimowego, wygląda to jak dziura zabita dechami. Na miejscu żadnego śladu posiadania znaczka. Wszystkie możliwe miejsca, w których znaczek mógłby być dostępny są zamknięte na głucho.
Pani pracująca w Informacji Turystycznej, przy głównej drodze, sprawiała wrażenie znającej temat znaczka i była przekonana, że biuro ośrodka powinno być otwarte, a znaczek dostępny. Niestety mocno się pomyliła.
 
Erwin
Dostępność znaczka
Nadal nikt nic nie wie o znaczku turystycznym. Nie znalazłem żadnego śladu obecności ZT w tym miejscu. Pytania o biuro marketingu jako miejsca sprzedaży ZT wzbudzały jeszcze większe zdziwienie.
 
Samanta
ZT
Nikt nic nie wie o znaczku turystycznym, nawet w informacji turystycznej. Stawiają tylko na bardzo drogie hotele i restauracje.
 
Krzysztof1970
ZT
Pytałem o znaczek w wielu miejscach ( karczma Kotelnica gdzie w sezonie letnim sprzedaje się bilety ,wszystkie stoiska z pamiątkami, sklepiki )Pokazywałem nawet jak wygląda gdyż miałem przy sobie ZT z innego miejsca.Niestety oznaczku nikt nie słyszał i go nie widział Na terenie ośrodka nie zauważyłem żadnego plakatu reklamującego ideę ZT ,żadnej naklejki . Wielka szkoda! Myślałem ,że skoro zamówili nową wersję znaczko to zależy im na przyciągnięciu turystów i nie będzie problemu z jego kupnem atu taka niemiła niespodzianka