Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1111
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1111!

No. 102 Śnieżnica

małopolskie
GPS: 49.719152 20.151758

Trasy turystyczne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 102 Śnieżnica

Stacja Narciarska Śnieżnica znajduje się na północno-zachodnich stokach Śnieżnicy, w Kasinie Wielkiej w Beskidzie Wyspowym. Stacja narciarska Śnieżnica dysponuje czteroosobową krzesełkową koleją linową o długości 1100 metrów oraz wytyczonym torem rowerowym dla miłośników kolarstwa MTB. Sama Śnieżnica wznosi się na wysokość 1006 m. n.p.m. i jest szczytem zalesionym. Okolica obfituje w atrakcje turystyczne o znaczeniu historycznym jak i krajobrazowym m.in. cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej, leśny rezerwat przyrody Śnieżnica chroniący roślinność buczyny karpackiej z bukami liczącymi do 150 lat.


Miejsca sprzedaży:
> TYMCZASOWO ZNACZEK MOŻLIWY DO OTRZYMANIA TYLKO DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ NA PODSTAWIE DOWODU POBYTU!!!

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 102 Śnieżnica
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 102 Śnieżnica

14.01.2021 - dostępny bez problemów
10.06.2019 - znaczek niedostępny
03.05.2019 - znaczek niedostępny
13.04.2019 - znaczek niedostępny
01.04.2019 - znaczek niedostępny

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Piotr Pogan
Piotrek
ZT 102
Znaczków brak, ale wyciąg działa jeszcze albo już działa po sezonie zimowym.
 
Marcel Kulig
Marcel Kulig
Zt
To jest kpina.Miejsce oznakowane znaczkiem turystycznym ponoć dostepnym w schronisku pttk. Po pierwsze nir widzieliśmy tam schroniska. Po drugie zaszlismy az do tego młodzieżowego centrum rekolekcyjnego gdzie nas zapewniono ze to miejsce nic wspólnego ze schroniskiem pttk nie ma. Pytalismy w roznych sklepikach i skibarach ale nikt nic nie wie. To ja sie pytam jakim sposobem zostalo to miejsce oznakowane skoro tam ani naklejki ani kompetentej osoby nie ma ktora by cos na ten temat wiedziała. Jeszcze z takim bałaganem sie nie spotkaliśmy.
 
Mateusz Leś
Mateusz Leś
zt
Znaczka nie da się kupić. Niktnic o nim nie wie.
 
pmisiek
Gdzie ten znaczek ?
Pytaliśmy w kasie oraz w skibarze i karczmie na dolnej stacji wyciągu - nikt nie słyszał o znaczku. Powiedzieli że może w schronisku na górze. Wyszliśmy na Śnieżnicę i poszliśmy do schroniska (do młodzieżowego w centrum rekolekcyjnym, bo PTTK tam nie ma schroniska) - tam też nikt nie słyszał o znaczku.
 
Samanta
ZT
W lipcu i sierpniu czynne w soboty i niedziele, w inne dni nic z tego. Ale można sobie obejrzeć zabytkowy dworzec kolejowy w Kasinie Wielkiej, oczywiście nieczynny i pociągi już tamtędy nie kursują, a szkoda.