Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1209
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1209!

No. 40044 111 urodziny wieży widokowej na Wielkiej Sowie


Okolicznościowe

Obrázek č. 1, Znaczki Okolicznościowe, No. 40044 111 urodziny wieży widokowej na Wielkiej Sowie

Znaczek Okolicznościowy wydany w ramach corocznych obchodów urodzin wieży widokowej na szczycie Wielkiej Sowy. W roku 2017 uroczystości urodzinowe odbyły się 27 maja wieczorem (godz. 19:00), na polanie pod wieżą. Znaczek to jedna z wielu atrakcji jakie przewidziano w ramach urodzin. Oprócz tego na miejscu zapłonęło ognisko, na którym można było usmażyć kiełbaski. Organizator przewidział ponadto różne zabawy oraz śpiew piosenek turystycznych. Atmosfera jak zwykle wyśmienita i urodzinowa.


Miejsca sprzedaży:
> ZNACZEK MOŻLIWY DO OTRZYMANIA TYLKO DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ !!!


06.06.2017 - dostępny bez problemów
27.05.2017 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Mariusz Cieluch
Cieluszek
urodziny wieży
Byliśmy wspólnie na urodzinach wieży i jeszcze kilku innych znaczkomaniaków. Warto było raz jeszcze się tu wdrapać. Szczególnie ładne widoki podczas powrotu w świetle zachodzącego słońca.
 
Hubert A.
Hubert
Urodziny wieży
Można powiedzieć, że to już taka rodzinna tradycja. Był to nasz trzeci "urodzinowy" wypad i choć w ubiegłych latach zwykle pojawialiśmy się kilka dni przed lub po urodzinach, to tym razem udało się trafić dokładnie w termin. Urodziny zatem zaliczone, znaczek otrzymany za darmo, a do tego zjedliśmy pyszną kiełbaskę i posiedzieliśmy wśród wielu pozytywnie zakręconych ludzi, którzy w skwarze idą kawał pod górę , by sobie posiedzieć, porozmawiać i świętować urodziny "Babci Wieży" :-)