Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 996 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 996 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

No. 40044 111 urodziny wieży widokowej na Wielkiej Sowie


Okolicznościowe

Obrázek č. 1, Znaczki Okolicznościowe, No. 40044 111 urodziny wieży widokowej na Wielkiej Sowie

Znaczek Okolicznościowy wydany w ramach corocznych obchodów urodzin wieży widokowej na szczycie Wielkiej Sowy. W roku 2017 uroczystości urodzinowe odbyły się 27 maja wieczorem (godz. 19:00), na polanie pod wieżą. Znaczek to jedna z wielu atrakcji jakie przewidziano w ramach urodzin. Oprócz tego na miejscu zapłonęło ognisko, na którym można było usmażyć kiełbaski. Organizator przewidział ponadto różne zabawy oraz śpiew piosenek turystycznych. Atmosfera jak zwykle wyśmienita i urodzinowa.


Miejsca sprzedaży:
ZNACZEK MOŻLIWY DO OTRZYMANIA TYLKO DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ !!!


06.06.2017 - dostępny bez problemów
27.05.2017 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Mariusz Cieluch
Cieluszek
urodziny wieży
Byliśmy wspólnie na urodzinach wieży i jeszcze kilku innych znaczkomaniaków. Warto było raz jeszcze się tu wdrapać. Szczególnie ładne widoki podczas powrotu w świetle zachodzącego słońca.
 
Hubert A.
Hubert
Urodziny wieży
Można powiedzieć, że to już taka rodzinna tradycja. Był to nasz trzeci "urodzinowy" wypad i choć w ubiegłych latach zwykle pojawialiśmy się kilka dni przed lub po urodzinach, to tym razem udało się trafić dokładnie w termin. Urodziny zatem zaliczone, znaczek otrzymany za darmo, a do tego zjedliśmy pyszną kiełbaskę i posiedzieliśmy wśród wielu pozytywnie zakręconych ludzi, którzy w skwarze idą kawał pod górę , by sobie posiedzieć, porozmawiać i świętować urodziny "Babci Wieży" :-)