Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1271
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1271!

No. 40062 VII Spotkanie Kolekcjonerów - Wielkopolska


Okolicznościowe

Obrázek č. 1, Znaczki Okolicznościowe, No. 40062 VII Spotkanie Kolekcjonerów - Wielkopolska

 

Ogólnopolskie Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych to coroczna impreza skupiająca turystów i kolekcjonerów drewnianych krążków z całej Polski. To czas na wspólne zwiedzanie wybranego regionu, ale też chwila na wymianę turystycznych doświadczeń, zawarcie nowych, ciekawych znajomości i chwilę odpoczynku od codzienności. Od 2012 roku spotykamy się zawsze w październiku, za każdym razem w innym miejscu Polski. Nasze spotkania mają charakter imprezy turystycznej, w której piątek przeznaczony jest na zwiedzanie. Sobota to zawsze dzień głównych obrad, podczas których głos zabierają zaproszeni goście. Dzień ten kończy się wspolnym biesiadowaniem i rozmowami kolekcjonerów, które często kończą się w późnych godzinach nocnych. Każde spotkanie jest inne, każde skupia inną grupę kolekcjonerów, ale zawsze towarzyszą mu stałe elementy, a jednym z nich jest właśnie znaczek okolicznościowy wydany specjalnie na tę okazję.


Miejsca sprzedaży:
> ZNACZEK MOŻLIWY DO OTRZYMANIA TYLKO DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ !!!


18.12.2019 - dostępny bez problemów
09.12.2019 - dostępny bez problemów
13.10.2018 - dostępny bez problemów
13.10.2018 - dostępny bez problemów
13.10.2018 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Roman Binder
borsuk
Spotkanie
Tak jak napisali koledzy niżej super impreza pełna niespodzianek i wrażeń. Gratulacje za organizację dla całej ekipy znaczkowej a w szczególności dla Roberta, który pokazał mistrzostwo organizacyjne.
 
Bogusław Tobolewski
Bogusław Tobolewski
Fordoniak
Cóż mam powiedzieć,brak słów.Na tak wspaniałej imprezie turystycznej nie byłem dawno,a jeżdżę rowerem po całej Polsce.Wspaniała organizacja chylę czoła przed Robertem.I ludzie wspaniali .Jestem w waszym towarzystwie pierwszy raz i jestem urzeczony tą atmosferą.Poznałem wielu wspaniałych ludzi,wspomnę chociażzby mojego współlokatora spod 8 Stanisława z Katowic Marka
i Brygidę z Rawicza Macieja z Rawicza.Byliście po prostu wspaniali .Dziękuję i pozdrawiam Fordoniak
 
Cykloturysta
Wspaniałe spotkanie
To moje pierwsze spotkanie z wyznawcami ZT. Bardzo sympatyczni ludzie, super organizacja. Ukłony dla Roberta - głównego Organizatora. Profesjonalne podejście do gości. Ciekawe historie, ciekawe miejsca, wspaniałe wycieczki. Nowe znajomości w kraju ale również za granicą. I choć tym razem bez roweru to i tak wracam z pełną "sakwą" znaczków. Dziękuję - Rafał #Cykloturysta z Łodzi.