Na dzień dzisiejszy w Polsce są 1013 miejsca wyróżnione Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce są 1013 miejsca wyróżnione Znaczkiem Turystycznym!

No. 22 Chata górska Cyrla

GPS: 49.492073 20.716218

Góry, schroniska

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 22 Chata górska Cyrla

Schronisko „Chata Górska Cyrla” jest prywatnym schroniskiem turystycznym, położonym na wysokości 844 m n.p.m. w Beskidzie Sądeckim, na południowym zboczu Makowicy w paśmie Jaworzyny Krynickiej. Oferuje 35 miejsc noclegowych, pole namiotowe, miejsce na ognisko oraz bufet. W pobliżu schroniska znajduje się gęsta sieć szlaków turystycznych – pieszych, konnych czy rowerowych. Dotrzeć można tutaj szlakami z Rytra i Hali Łabowskiej, a najbliższe miejscowości wypoczynkowe to Rytro, z którego prowadzi najkrótszy szlak do schroniska, i Piwniczna – Zdrój.


Miejsca sprzedaży:
> Chata górska Cyrla

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 22 Chata górska Cyrla
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 22 Chata górska Cyrla
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 22 Chata górska Cyrla
Obrázek č. 4, Znaczki Turystyczne, No. 22 Chata górska Cyrla

08.07.2020 - dostępny bez problemów
05.07.2020 - dostępny bez problemów
07.06.2020 - dostępny bez problemów
28.07.2019 - dostępny bez problemów
08.07.2019 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Małgorzata Pałka
Małgorzata
Cyrla
Dotarłam tu idąc z Piwnicznej przez Halę Łabowską i dalej do Rytra. Długa wędrówka po szlakach została nagrodzona pysznym jedzonkiem. Zamówiłam półmisek pierogów w czterech rodzajach. Były malusie "na jeden ząb" i rozpływały się w ustach.
Znaczek w cenie 8 zł.
 
Hanna Piekut - Stanisławska
Hanna
24.06.2017
Schronisko komfortowe, atmosfera cudowna, a jedzenie!!!!!! Mniam!!!! Polecam szarlotkę! W ciągu tygodnia spokój, ale w niedzielę faktycznie sporo ludzi wędruje na górę zwabionych kuchnią . No cóż... nie dziwie się.
 
Grzegorz Woźniak
Grzegorz Woźniak
Schronisko
ZT dostępny za 8 zł. Po przeczytaniu poprzednich komentarzy planowałem tu przerwę na karmienie. Niestety ich jedzenie rzeczywiście jest znane i w długoweekendowe popołudnie chata zamienia się po prostu w bardzo zatłoczoną knajpę. W dodatku duża część klientów jakoś nie pasuje do turystycznych klimatów co wydało mi się dziwne biorąc pod uwagę trud dojścia do chaty. Po przejściu ok 300 m. w kierunku Rytra wszystko stało się jasne - kilkanaście samochodów zaparkowanych w trawie na poboczu szlaku. Tylko kto ns to pozwala? Mam nadzieję, że jeszcze tu trafię w jakimś spokojniejszym momencie.
 
Krzysztof M.
Cyrla
Zaszedłem do Cyrli pierwszy raz po rozbudowie. Klimat teraz mniej chatkowy, ale wciąż niepowtarzalny, za to komfort nieporównywalny. A kiełbasa po łabowsku zawsze tak samo smaczna.
 
Marta i Michał
No.22
Gdy najdzie Was ochota na odwiedziny w Beskidzie Sądeckim i dodatkowo będziecie chcieli spędzić czas w schronisku to koniecznie obierzcie kierunek na Cyrlę! Już dawno nikt nas tak dobrze nie nakarmił - absolutnym hitem są pierogi z jagnięciną wspierane przez inne fantastyczne pozycje z menu. Chyba nigdy nie dostaliśmy tak pięknej i smacznej kawy, a koktajl mleczno - jagodowy po prostu trzeba spróbować. Znaczek w cenie 8 zł, wzorowo wyeksponowany przy kasie. A stwarzania przyjacielskiej atmosfery w schronisku można i powinno się od nich uczyć.
 
Sławek
ZT 22
Najsympatyczniejsza obsługa jaką spotkaliśmy na szlaku ZT.Mają tu poczucie humoru,wspaniałą kiełbaskę,a o polędwiczkach nie wspomnimy.UWAGA.....kupiliśmy ostatni znaczek!!!!
 
Samanta
Cyrla
W schronisku mają najlepsze pierogi z jagnięciną jakie kiedykolwiek jadłam. Dla nich naprawdę warto tam się wybrać!