Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1297
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1297!

No. 910 Dom Turysty w Międzyzdrojach - Oddział PTTK

GPS: 53.928223 14.450733

Inne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 910 Dom Turysty w Międzyzdrojach - Oddział PTTK

W samym centrum Międzyzdrojów, nieopodal Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego i w odległości ok. 500 metrów od molo, mieści się siedziba Oddziału PTTK w Międzyzdrojach. Dwukondygnacyjny budynek, z wieżyczką od strony zachodniej i dwoma tarasami widokowymi, znajduje się u zbiegu ulic Niepodległości i Kolejowej. Obiekt ten, położony w centrum bogatych w turystyczne atrakcje Międzyzdrojów, znany jest szerokiemu gronu turystów, którzy na miejscu mogą zasięgnąć nie tylko informacji o ciekawych obiektach, ale również zaopatrzyć się w mapy i przewodniki oraz lokalne pamiątki. Oddział PTTK w Międzyzdrojach to organizacja powstała w 1948 roku. Zajmuje się szeroko pojętą turystyką promując miejscowe walory turystyczne, krzewiąc zamiłowania krajoznawcze oraz organizując imprezy o charakterze turystycznym: wycieczki, rajdy piesze i rowerowe, spływy kajakowe itp. formy aktywności. Dom Turysty PTTK przedstawiony na znaczku oferuje ponadto 50 miejsc noclegowych z wyżywieniem oraz możliwość wypożyczenia rowerów. 


Miejsca sprzedaży:
> Oddział PTTK w Międzyzdrojach, ul. Kolejowa 2, Międzyzdroje (czynne pn. - pt. 10:00 – 18:00, sob., nd., 9:00 – 16:00)

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 910 Dom Turysty w Międzyzdrojach - Oddział PTTK
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 910 Dom Turysty w Międzyzdrojach - Oddział PTTK
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 910 Dom Turysty w Międzyzdrojach - Oddział PTTK

20.02.2024 - dostępny bez problemów
20.02.2024 - dostępny bez problemów
20.02.2024 - dostępny bez problemów
22.08.2023 - dostępny bez problemów
21.07.2023 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Grzegorz Woźniak
Grzegorz Woźniak
PTTK
Znaczek dostępny w recepcji będącej jednocześnie punktem IT. Międzyzdroje to zupełnie nie mój klimat więc kupiłem znaczek, zrobiłem szybki spacer żeby rzucić okiem na morze (żeby nie było, że nie byłem), kawa na drogę i pojechałem dalej.
 
Marta Orzełek
Marta Orzełek
ZT
Znaczek dostępny bez problemu.
Sam budynek niezbyt zachwycający.
Jedno z niewielu miejsc, o których nie mam co napisać.
 
Krzykos
Krzykos
ZT 910
I tak, dzięki ZT, miałem okazję ponownie odwiedzić Międzyzdroje. Obejrzałem budynek, który, przyznaję, dotąd nie rzucił mi się w oczy. Ponieważ obiekt ten, jest osiedzibą Oddziału PTTK, to turysta wyjdzie zeń bogatszy o wszelkie, potrzebne do zwiedzania miasta i okolic, informacje i materiały.
Znaczek dostępny bez problemu w cenie 8 zł.
 
Andrzej Wacławek
Andrzej Wacławek
No. 910
Z bogatej oferty turystycznej: molo, wieża ciśnień czy zabytkowe domy zdrojowe, został wybrany dom, w którym mieści się Oddział PTTK w Międzyzdrojach. A to może dlatego, że wszystkie "ścieżki" w Międzyzdrojach prowadzą w to miejsce jak jakiś informacji potrzebujesz.
 
Skała
Dom Turysty
Ciekawy budynek od dworca PKP około 1 km chociaż Pani z recepcji twierdzi że 500m.postanowiłem że tu wynajmę pokój na 1 dobę a rano nad morze,polecam załatwić turystą tu nocleg warunki na dobrym poziomie, miła obsługa. Skała