Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1020
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1020!

No. 989 Miejska Trasa Turystyczna – Złoty Stok

GPS: 50.444445 16.875917

Trasy turystyczne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 989 Miejska Trasa Turystyczna – Złoty Stok

Miejska Trasa Turystyczna Złoty Stok to ekscytująca podróż w czasie do miejsc, które tworzyły historię Złotego Stoku i regionu. Złoty Stok jest miastem z bardzo bogatą historią górniczo - hutniczą. Wokół terenów bogatych w złoto szybko zaczęła tworzyć się osada. Zwiedzając Miejską Trasę Turystyczną turysta poznaje historię urokliwego górniczego miasteczka, którego układ architektoniczny jest niezmienny od XVI wieku. Można zobaczyć budynek dawnej mennicy książęcej i przepiękne zabytki natury sakralnej. Turysta może doznać chwili zadumy na jednym z najstarszych cmentarzy w Polsce, na którym znajduje się monumentalny grobowiec - Mauzoleum rodziny Guttler. Zabytkowe kamienice i kręte uliczki skrywają niejedną tajemnicę. A wszystko to można zwiedzić z przewodnikiem ekologicznym automobilem, repliką Forda Buicka z początku XX wieku. Retro City Tour zaprasza do Złotego Stoku.


Miejsca sprzedaży:
> Informacja Turystyczna ul. Rynek 2, Złoty Stok (web)


25.09.2020 - dostępny bez problemów
20.09.2020 - dostępny bez problemów
13.09.2020 - dostępny bez problemów
09.09.2020 - dostępny bez problemów
20.08.2020 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Edward Kaczmarczyk
Gosia,Edek,Klaudia Kędzierzyn-Koźle
No. 989 Miejska Trasa Turystyczna – Złoty Stok
Kolejny znaczek w Złotym Stoku zdobyty. Objazd trasy z sympatycznym i dowcipnym przewodnikiem. Polecamy każdemu i dziękujemy za humorystyczną przejażdżkę.
 
Danuta Świątek
Dana
Trasa miejska
Znaczek dostępny w It. Tym razem byłam obsłużona przez Czecha. Oczywiście rozumieliśmy się doskonale! Samochód do jazdy po mieście _ PIĘKNY!!!
 
Roman Binder
borsuk
Złoty Stok
Miejsce sprzedaży znaczka z prawdziwego zdarzenia.
Znaczki pięknie wyeksponowane i do tego bardzo miła obsługa. No wiadomo to nasza polska stolica znaczka turystycznego dlatego jest tak przyjazna kolekcjonerom znaczków i nie tylko.