Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1038
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1038!

No. 979 Motylarnia Niechorze

GPS: 54.094363 15.064665

Inne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 979 Motylarnia Niechorze

Motylarnia to cząstka tropiku nad Bałtykiem, która wprowadzi turystę w niezwykłą krainę motyli. W Motylarni na własne oczy zobaczyć można jak poczwarki przeobrażają się w piękne motyle. Motylarnia to miejsce, w którym znajduje się żywa wystawa motyli, swobodnie latających wokół zwiedzających. To jedno z niewielu miejsc, w którym możesz zobaczyć kilkadziesiąt gatunków motyli z Afryki, Azji i Ameryki. W środku poczuć można tropikalny klimat - bogata roślinność, szum wody, śpiew ptaków i fruwający mieszkańcy na wyciągnięcie ręki. Jest to miejsce zapewniające niepowtarzalne wspomnienia dla całej rodziny. Przewodnicy pokażą nie tylko najciekawsze gatunki motyli, ale również poczwarki i gąsienice. Ubierz się kolorowo i zabierz ze sobą aparat fotograficzny, by uwiecznić te wyjątkowe chwile.


Miejsca sprzedaży:
> DO CZASU OTWARCIA NOWEGO SEZONU TURYSTYCZNEGO ZNACZEK MOŻLIWY DO OTRZYMANIA TYLKO DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ !!!


30.09.2020 - dostępny bez problemów
28.08.2020 - dostępny bez problemów
25.08.2020 - dostępny bez problemów
24.08.2020 - dostępny bez problemów
24.08.2020 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Marek Matysik
aptekarz
Motylarnia
Warto zobaczyć, polecam
 
Krzykos
Krzykos
ZT 979
Znaczek dostępny bez problemu w kasie Motylarnii, w cenie 8 zł.
Motylarnia to duża hala namiotowa ze swobodnie latającymi wewnątrz niej, motylami. Na chwilę możemy przenieść się do wilgotnego i gorącego klimatu tropikalnego, aby nacieszyć oczy wieloma gatunkami tych kolorowych owadów. Motyle są wszędzie, czasem przysiadają na nas i trzeba uważać, aby nie wynieść ich na zewnątrz na ubraniu.
Jak zaobserwowałem, Motylarnia to frajda nie tylko dla dzieci...
 
Andrzej Wacławek
Andrzej Wacławek
No. 979
Motylarnia to sezonowa atrakcja nadmorska - swobodnie latające motyle egzotyczne. Czynna codziennie od 10: 00 do 18:00. Cudowny świat motyli na wyciągnięcie ręki. Czas przebywania w pomieszczeniu obowiązkowo obecnie w maseczce nieograniczony jednak wysoka temperatura + 28 stopni i wysoka wilgotność spowodowała, że ograniczyłem się do kilkunastu minut.
 
Zygmunt Gonczarek
Zygmunt
ZT 979
Znaczek zdobyliśmy nieświadomie. Rok temu przyjechaliśmy zwiedzić latarnię morską i zdobyć Znaczek. Przy okazji odwiedziliśmy motylarnię o której nie wiedzieliśmy, a którą odkryliśmy dzięki Znaczkom. Bardzo nas cieszy, że i to miejsce zostało uhonorowane sympatycznym drewnianym krążkiem. Motylarnia jest wspaniała dla dzieci, choć trzeba uważać aby nie dotykały delikatnych skrzydlatych mieszkańców. Wewnątrz jest specjalne pomieszczenie gdzie motyle są hodowane - godne uwagi gdyż można zobaczyć jak wygląda motyl przed przepoczwarzeniem. Zachęcam do zobaczenia bo jest to miejsce dla każdego.
 
Radosław Gwóźdź
Gwozdzik
ZT
Punkt obowiazkowy do zaliczenia jesli jest sie w tych okolicach na wakacjach . Latarnia i motylarnia w 1 miejscu praktycznie . Znaczek motylarni bez problemu kupiony w kasie motylarni . Znaczka latarni nie udalo sie zdobyc dzis , czekaja na dostawe .