Na dzień dzisiejszy w Polsce są 642 miejsca wyróżnione Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce są 642 miejsca wyróżnione Znaczkiem Turystycznym!

No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

GPS: 52.274310 20.996931

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie od 65 lat dumnie stoi na straży pamięci Polskiego dziedzictwa sportowego i olimpijskiego. Przechowuje i udostępnia pamiątki związane z największymi osobistościami. Wśród nich jest wyjątkowe miejsce dla Jana Pawła II, Janusza Kusocińskiego, Generała Mariusza Zaruskiego, Wandy Rutkiewicz i wielu, wielu innych bohaterów polskiego sportu. Oprócz działalności wystawienniczej Muzeum prowadzi szeroką działalność edukacyjną (lekcje muzealne, cykle edukacyjne, konkursy) skierowaną głównie do dzieci i młodzieży. Ze względu na swoje zasługi Muzeum zostało włączone przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski do elitarnego programu Olympic Museums Network, skupiającego jedynie 22 placówki z całego świata (m.in. z Rio de Janeiro, Kolonii, Barcelony, Seulu, Amsterdamu, Helsinek, Pekinu, Tartu).


Miejsca sprzedaży:
Muzeum Sportu i Turystyki – kasa biletowa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
Obrázek č. 4, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
Obrázek č. 5, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie
Obrázek č. 6, Znaczki Turystyczne, No. 288 Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

14.01.2018 - dostępny bez problemów
14.01.2018 - dostępny bez problemów
13.01.2018 - dostępny bez problemów
07.01.2018 - znaczek niedostępny
07.01.2018 - znaczek niedostępny

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Grzegorz Kaczmarczyk
Grzegorz Kaczmarczyk
288
Znaczek dostępny przy kasie. Cena standardowa.
 
Andrzej Wacławek
Andrzej Wacławek
No. 288
Tym razem miałem szczęście znaczek dostępny w cenie 7 zł jest nawet widoczny w kasie w natłoku innych pamiątek. Wiele osób się o niego pyta, choć jak widać w ilości opisów kolekcjonerów zbyt dużo jeszcze nie było w muzeum
 
Robert Salwowski
Bobik
Szczęśliwy
„Krucjata” na Warszawę rozpoczęta! Na pierwszy ogień poszło to wspaniałe muzeum. Seredeczne dzięki dla Pana dyrektora i jego pracowników, za bardzo pozytywne odniesienie się do znaczkowej idei. Jeśli chodzi o samo muzeum, to szczerze zachęcam. Dla młodych genialna nauka historii sportu, dla starszych - często niesamowite wspomnienia emocji związanych ze startami najlepszych polskich sportowców. Zdarza się tez często, że spotkacie tam osobiście jakiegoś znanego olimpijczyka. Wiec wiaro, ruszamy na Warszawę.
 
Andrzej Wacławek
Andrzej Wacławek
No. 288
Znaczek niedostępny, dlatego gdyż nie są spełnione jeszcze procedury jego sprzedaży. Muzeum mieści się w okazałym nowoczesnym budynku. Eksponaty są przedstawione w sposób tematyczny.Jak się chce dobrze wszystko obejrzeć to trzeba zarezerwować sobie sporo czasu. Ja miałem tylko dwie godziny a to za mało. Znaczka nie nabyłem, ale nie szkodzi będzie okazja przyjechać tu jeszcze raz szczególnie, że mam nie daleko. Soboty są dniem bezpłatnym. Znaczek ma być dostępny może od przyszłego tygodnia(informacja uzyskana w kasie)