Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1260
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1260!

No. 186 ZOO Wrocław

dolnośląskie
GPS: 51.105637 17.076198

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 186 ZOO Wrocław

Ogród zoologiczny we Wrocławiu – znajdujący się przy ul. Wróblewskiego 1–5 we Wrocławiu, założony w 1865. Jest najstarszym na obecnych ziemiach polskich i największym (pod względem liczby wystawianych zwierząt) ogrodem zoologicznym w Polsce. Powierzchnia ogrodu to 30 hektarów. W 2005 we wrocławskim ogrodzie przebywało blisko 7100 zwierząt kręgowych z 565 gatunków. W 2010 we wrocławskim ogrodzie przebywało blisko 4150 zwierząt kręgowych. Łączna liczba gatunków (wraz z bezkręgowcami) wynosiła 876. Misją wrocławskiego ZOO jest zachowanie różnorodności biologicznej w trosce o pełnowartościowy rozwój przyszłych pokoleń.


Miejsca sprzedaży:
> Kasy biletowe ZOO we Wrocławiu

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 186 ZOO Wrocław
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 186 ZOO Wrocław

10.08.2023 - dostępny bez problemów
21.05.2023 - dostępny bez problemów
01.05.2023 - dostępny bez problemów
30.04.2023 - dostępny bez problemów
01.03.2023 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

MMMT.family ze Szczecina
MMMT.family ze Szczecina
ZT
Znaczek dostępny w sklepiku obok kas za 8 zł, trzeba poświęcić bardzo duuuuuzo czasu, żeby zobaczyć co proponuje zoo, my przede wszystkim pojechaliśmy zobaczyć kapibarę;))) takie to marzenie synka, spore wrażenie robi afrykanarium, byliśmy zadowoleni
 
Skała
ZOO plus Afrykarium
Dokładnie 8 lat (2013 roku) zwiedzałem ZOO we Wrocławiu i wtedy budowla przyszłego obiektu Afrykarium była gotowa w stanie surowym, dzisiaj gdy zwiedziłem robi wrażenie pozytywnie różnorodność gatunków ryb oceanicznych dla mnie nowe przeżycia, cena znaczka 8,00zł
 
Artur Łuczak
Kolejorz
Wrocławskie ZOO
Jest co oglądać, wybiegi dla zwierząt w bliskości, Polecam
 
Dominik Wiśniewski
Dominik Wiśniewski
ZOO
Znaczki ze świeżej dostawy (nowe kupony) dostępne w Informacji Turystycznej obok kas po 8 zł.
 
L+D+D+N Nesibovi
Andílek&Prazdroj
Drahý vstup
Na východoevropské poměry bych čekal levnější vstupné. Ale třeba to je největší polská ZOO, nebo třeba jediná, tak si to mohou dovolit. Začal pršet, tak si návštěvu necháme na příště.
 
VUVA
VUVA
ZT 186
Byliśmy pierwszy raz w ZOO, chociaż mieszkamy 10 min od niego =)
Dla tych, kto mieszka we Wrocławiu: można skorzystać z darmowego wejścia (z czego my i skorzystali).
Dużo pieczątek w Informacji Turystycznej + na terenie samego ZOO.
Niestety — znaczki się skończyli. I nie udało nam się go kupić =(
Mam nadzieje, że kolejnego razu jednak kupimy ;)
 
Marta Orzełek
Marta Orzełek
No. 186
Znaczek dostępny w Informacji Turystycznej tuż przed kasami.
Cena standardowa.
Możliwość płatności kartą.
W samym ZOO byłam zaraz po otwarciu afrykarium więc dziś tylko po znaczek.
Ale muszę przyznać, że ceny mają tam naprawdę wysokie.
 
Radosław Gwóźdź
Gwozdzik
ZT
Powiem tak , miejsce spoko , jest co obejrzec , oceanarium tez moze robic wrazenie , atrakcja fajna zwlaszcza dla dzieciakow . Super jest obejrzec te wszystkie zwierzeta egzotyczne i ryby , zoo duze , kilku godzin trzeba zeby obejrzec wszystko . Ceny jednak to jakas porazka , 50 zl za glupi bilet normalny , obiad za 30 zl gdzie to wlasciwie ciezko nazwac obiadem , co najwyzej resztkami dla psa , no i ceny maskotka mala zyrafki dla dziecka za 40 zl ? Skandal ! Mala puszka tigera za 9 zl . Zwierzeta i oceanarium super . Ale ceny wszelkie w tym zoo to jedno wielkie zlodziejstwo . Raz do roku warto zajrzec jak sie nie jest z Wroclawia . Miejscowi maja dobrze bo z karnetem za rok za 8 dych mozna regularnie odwiedzac zoo . Znaczek chociaz w normalnej cenie 7 zl w informacji turystycznej na terenie zoo . Fajny wyjazd i wrazenia , tylko te ceny to jakis dramat jest , nie rozumiem tego .
 
Admin ZT
Admin ZT
Re: ZT
Proszę na przyszłość nie rozdzielać kropek i przecinków pomiędzy wyrazami. Piszemy wyraz i bezpośrednio po nim stawiamy przecinek, a dopiero następnie jedną spację i kolejny wyraz. Przykład: "Powiem tak, miejsce spoko, ..."
 
MARCIN Słowiński
Slovik
Marcin S
Co za fantastyczne miejsce, 1 dzień zwiedzania to zdecydowanie za mało :) samo Afrykarium to około 4 godzin zwiedzania, piecząteczki są znaczek jest :) podobało się również wiele innych miejsc na obszarze zoo jak akwarium , motyle, gady , płazy , nosorożce, i jeszcze sporo , jedyne czego nie polecam to jedzenie na terenie zoo, nie będę komentował.
 
Andrzej Dworzyński
Andrzej D.
zoo
To pierwsze miejsce, które odwiedziłem po przeprowadzce do Wrocławia i jedno z perwszych, które odwiedziłem ponownie po zarażeniu się znaczkomanią. Tutaj nie można się nudzić, a po otwarciu afrykarium to już w ogóle zajęcia jest tutaj na cały dzień. Polecam wszystkim.
 
Marek POŁATA
Junior
ZOO Wrocław
Afrykanarium jest super, warto też przejść kładką nad jezdnią na drugą stronę ulicy, po wyjściu z ZOO, i zwiedzić Halę Stulecia, chociaż nie ma ZT, ale zostawiłem Nasz "ślad"
 
Dawid Rostowski
Rambo
ZT 186
Znaczek dostępny w punkcie informacyjnym za 7 zł.
 
b00a
Zmiana ceny
Znaczki dostępne, jednak aktualna cena to 7zł
 
Artur Wittke
Artur
znaczkowe miejsce
Bardzo dużo zwierząt, piękne Afrykarium. Dojazd OK. Parking naprzeciwko ZOO. Cennik 6 zł/ godzinę ale nie więcej bodajże niż 60zł/doba obok Hali Stulecia tak więc zabytek obok do zwiedzenia. Dobrze wziąźć jedzenie ze sobą i picie, bo niektóre ceny mogą zaskoczyć. Znaczek za 7 zł dostępny w sklepiku/informacji tuż za bramą główną przed kasami.
 
MartaPiotr Mazurek
MartaPiotr Mazurek
ZT 186
Dostępny w punkcie informacyjnym za 6zł.
 
Marcin Max11
Max11
ZOO Wrocław
Dostępny bez problemów i ładnie wyeksponowany. Cena 6zł mile zaskakuje. Chociaż należało by się małe sprostowanie, bo znaczek jest dostępny w punkcie informacyjnym, a nie w kasach. Ale w kasach wiedzą o co chodzi i wysyłają w dobre miejsce ;).
 
magdalena.chlod@gmail.com Magdalena Mierzwiak
Ladyhawke
Zoo
Cena 6 zł :)
 
Adam Ptaszyński
Ptasior
Wizyta w zoo 25.03.17
Cena nadal SYMPATYCZNE 6zl :)
 
#cykloturysta
Zoo Wroclaw
Dostępne bez problemu, cena 6 zł
 
Adam Jaroszewicz
Adam Jaroszewicz (Aki)
ZOO
Znaczek dostępny bez problemów w cenie 6zł. ZOO bardzo fajne, będąc we Wrocławiu koniecznie trzeba odwiedzić! :) No i te Afrykanarium - cudo ;)
 
Marlena i Jacek Treichel
Marlena i Jacek z Pokrzywna
ZOO
Odwiedziłem z żoną ZOO 17 i 19 sierpnia 2016 r. - brak znaczka. Podobno dzień wcześniej zamówione, ale nie wiadomo kiedy dotrą.
 
montana21
Znaczek ZOO
Znaczek zdobyty podczas wycieczki rowerowej 25 maja 2016. ZOO nie zwiedzałem, bo byłem już kiedyś 2 razy. Ale jak najbardziej polecam.
 
Rafał z Łodzi
Zoo w niepogodę
Znaczek rzeczywiście tanśzy niż zwykle, ZOO ogromne! Polecam...
 
Lutoborski Dariusz
Znaczek zdobyty
Znaczek nabyłem ZOO zwiedziłem Obsługa w sklepiku miła.
 
Notelekseltis
ZT
ZT w cenie 6 zl, dostepny w punkcie obslugi klienta przed glownym wejsciem, a nie w kasach. W kasach nawet nie maja pojacia, ze takie cos istnieje. Glowna atrakcja ZOO jest afrykarium, od tego proponuje zaczac. Reszta niczym szczegolnym sie nie wyroznia od pozostalych ogrodow. Lepiej byc wypoczetym na kluczowa atrakcje. Ogrod jest dosc spory i widac, ze niektorzy na siłę starali sie obejsc wszystko. Kolejek wielkich nie ma, do paru osob w weekend, przynajmniej w obecnym okresie
 
and73mar
Znaczek 186
Znaczek w punkcie informacyjnym przy kasach. Cena: 6,00 zł !
Zoo super ale lepiej zaplanować wyprawę (koniecznie na cały dzień) w dzień roboczy. My byliśmy 2 maja - kolejka na kilometr. Najpierw do kasy po bilety. Potem druga kolejka do wejścia. W środku trzecia kolejka do Afrykarium (z tej już zrezygnowaliśmy). Bite 1,5 godziny stania w tłumie.
 
trójmiasto
znaczek
Znaczek dostępny w kasie, cena 6 złotych. Samo ZOO jest świetne!!!
 
Grzegorz
zoo
Znaczki dostępne w cenie 6 zł, jednak nie w kasach a w punkcie informacyjnym przy wejściu głównym.
 
Znamek
Cena znaczka
Cena znaczka w kasie ZOO wręcz rewelacyjna tylko 6 zł. Jest to chyba najniższa cena znaczka w Polsce.
 
Hubert
Znaczek 186
Znaczek na szczęście w zoo jest już dostępny. Ja kupiłem go przy wejściu od strony Hali Stulecia, a cena znaczka rewelacyjna - 6 zł.
 
severko
Znaczek w zoo
Witam.Byłem tam w marcu 2013. Znaczek dostępny w kasie bez żadnych problemów ( przystępna cena 6 zł).Sam ogród  piękny,ogromny,duże wrażenie robią akwaria.Na zwiedzenie potrzeba kilka godzin.
 
Zbigniew ZT
ZOO Wrocław
Otrzymałem potwierdzenie, że ZT jest dostępny we wrocławskim ZOO w każdej kasie biletowej, można sprawdzić tel: +48/71 348 30 24 prosząc o połączenie z kasą biletową. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń w ZOO
 
Zbigniew ZT
Re. ZOO Wrocław
Witam,
dla mnie to nowa informacja, bo w ZOO znaczek się przyjął.
Posyłaliśmy stojaki i naklejki do każdej kasy /mają tam 4 kasy/ a odzew kolekcjonerów był pozytywny, np z 9.5.12:"Byłam dziś we wrocławskim ZOO - możliwość kupna znaczka jest porządnie wyeksponowana w kasie, koszt wręcz zachęcający - 6 zł. Także wydaje mi się, że idea ZT przemówiła do władz ZOO i będzie propagowana".
Jutro tam oczywiście zadzwonię. ZOO było bardzo zainteresowane znaczkiem, wiąc przypuszczam, że gdyby wszystko już sprzedali, odezwaliby się.
Proszę o opinie innych kolekcjonerów.
 
Pozdrawiam
 
awteam
zoo Wrocław
Informuję z żalem, że w głównej kasie Zoo znaczków nie ma i nie wiedzieli o co chodzi....
Agata