2. urodziny w KomornikachTo spotkanie członków Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach było wyjątkowe. Aż trudno uwierzyć, że już minęły dwa lata od powstania naszego klubu

W uroczystości udział wzięło 31. gości. Obecni byli przedstawiciele Urzędu Gminy w Komornikach, Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach, firmy Znaczki Turystyczne ze Złotego Stoku, członkowie Klubu oraz jego sympatycy. Bardzo cenimy sobie obecność kolekcjonerów z innych stron Polski, a tym razem swoją obecnością zaszczycili nas przyjaciele z Zielonej Góry, Tczewa i Rawicza. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność.

Po powitaniu obecnych i wzniesieniu toastu, goście wypowiedzieli wiele miłych słów pod adresem Klubu, życząc wszystkiego najlepszego na przyszłe lata. Niespodziankę zrobił nam p. Dyrektor GOK-u wręczając Gratulacje dla Klubu oraz Atlas Turystyczny Polski.

Na okoliczność podsumowania drugiego roku działalności przygotowano prezentację z komentarzem. Wszystkim uczestnikom spotkania wręczone były materiały promocyjne z Urzędu Gminy i GOK w Komornikach. Również kolekcjonerzy z Tczewa obdarowali nas materiałami promocyjnymi dot. Tczewa i Kociewia. Największą niespodzianką i radością było wręczenie wszystkim „ZNACZKA KLUBOWEGO” ufundowanego przez firmę Znaczki Turystyczne w Rymarowie.

Przy pięknie udekorowanych stołach, dzieląc urodzinowe torty rozpoczęliśmy przyjacielskie rozmowy, które trwały do późnych godzin wieczornych. Trudno było się rozstać.

Krystyna Nowak-Górska

 

Pierwsze spotkanie w Komornikach w 2017 roku