Wiele osób z różnych środowisk nie wierzyło w sens istnienia Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach. Na założycielskim spotkaniu było 8 osób, a w tej chwili klub liczy 37. członków. Jesteśmy jedynym takim Klubem, więc nie mamy żadnego wzorca. Program naszej działalności wypracowujemy drogą prób i błędów. Bardzo cenimy sobie uwagi i podpowiedzi kolekcjonerów i sympatyków Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach. W dniu 19.09.2019 roku odbyło się uroczyste spotkanie będące podsumowaniem 3. lat działalności.

Gośćmi honorowymi tego spotkania byli przedstawiciele władz Gminy Komorniki i Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Mamy wielkie wsparcie i pomoc w realizacji naszych pomysłów i planów. Bardzo sobie cenimy współpracę w zakresie promowania idei Znaczka Turystycznego i promocji walorów turystycznych Gminy Komorniki.

W tym roku nasze urodzinowe spotkanie zaszczycili swoją obecnością kolekcjonerzy: Terenia i Piotr z Zielonej Góry (Zatonie) oraz Maciej i Marek z Rawicza. Dziękujemy. W czasie trwania uroczystości „dotarła” wiadomość z życzeniami od Prezesa i współpracowników firmy Znaczki Turystyczne. Za życzenia dziękujemy.

W części oficjalnej był toast wzniesiony szampanem, torty ze świeczkami oraz tradycyjnie wyświetlona została prezentacja 3. roku działalności klubu. Wszyscy goście wyrażali słowa uznania dla programu działania klubu, było wiele życzeń i wspólnych zobowiązań do dalszej współpracy.

Wszystkim obecnym na naszych urodzinach serdecznie dziękujemy za życzenia, a szczególnie przedstawicielom Urzędu Gminy Komorniki oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach.

Krystyna Nowak-Górska