Opłatek w KomornikachTo już trzecie Spotkanie Opłatkowe Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach. Jak zawsze oczekiwane i uroczyste, ale w tym roku aura i kłopoty z dojazdem spowodowały opóźnienie w jego rozpoczęciu.

Na spotkaniu tym razem obecnych było około 30 osób. Kolejny raz zawitał do nas Prezes Firmy Znaczki Turystyczne p. Zbigniew Romankiewicz, wśród gości obecni byli: Przewodniczący Rady Gminy Komorniki p. Marian Adamski oraz Dyrektorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach p. Andrzej Trzeciak oraz p. Antoni Pawlik.

Po przywitaniu obecnych uczestników spotkania, w krótkim zarysie podsumowaliśmy działalność klubu w 2018 roku. Kolejni goście zabrali głos, gratulując osiągnięć w ubiegłym roku i życząc wszystkiego najlepszego na rok 2019. Niespodziankę przygotował Prezes Znaczków Turystycznych wręczając „jeszcze ciepły” Noworoczny Znaczek Turystyczny, a zaskoczenie było tym większe, że wcześniej nie było o tym znaczku żadnej wzmianki na stronie internetowej.

Następnie składaliśmy sobie nawzajem życzenia i tradycyjnie łamaliśmy się opłatkiem. Po pysznym barszczu z uszkami pojawił się gwiazdor ze swoim pomocnikiem. Wręczyli wszystkim skromne, ale praktyczne upominki przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Komornikach oraz firmę Znaczki Turystyczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i świąteczną atmosferę!!! Dzięki Państwu, ten dzień był wyjątkowo radosny i szczęśliwy dla wszystkich obecnych.

Krystyna Nowak – Górska

 

Spotkanie opłatkowe w Komornikach