Klub Kolekcjonerów29 września 2016 roku w Sali „PIWNICA” Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach odbyło się spotkanie założycielskie Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. W inauguracyjnym spotkaniu udział wzięli: Dyrektor GOK p. Antoni Pawlik oraz pokaźne grono „znaczkomaniaków” z terenu gminy Komorniki i okolic. Obecni na spotkaniu kolekcjonerzy wyrazili wdzięczność za umożliwienie spotkań w stałym miejscu i od tej pory ustalili, że comiesięczne spotkania klubu odbywać się będą w każdy IV czwartek miesiąca w Sali „PIWNICA” z tyłu budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach ul. Stawna o godz. 18.00.

Warto przy okazji wspomnieć, że powstanie klubu to oddolna inicjatywa komornickich kolekcjonerów, którzy w ten sposób swoją pasją kolekcjonerską i miłością do Znaczka Turystycznego chcą zarażać innych. Poprzez comiesięczne spotkania członkowie klubu chcą także zachęcać lokalnych i nie tylko kolekcjonerów, by włączyli się w działania klubu i zwyczajnie w świecie poznali innych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Jak mówi przedstawicielka klubu Krystyna Nowak – Górska ten otwarty jest dla ludzi z całej Polski. Jeśli ktoś uwielbia przygodę, a przy tym zbiera znaczki turystyczne to w Komornikach na pewno znajdzie wspólny język z każdym członkiem klubu. A w przyszłości klub planuje nie tylko spotkania, ale także wspólne wyjazdy turystyczne, prelekcje zaproszonych gości czy klubowe wspomnienia z odbytych wyjazdów. Pomysłów na dalszą działalność jest zresztą całkiem sporo.

Zapraszamy zatem do śledzenia tego co dzieje się w Klubie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, a my postaramy się co jakiś czas informować na łamach naszej strony i forum o kolejnych spotkaniach i pomysłach „komornickich znaczkomaniaków”.

 

Klub Kolekcjonerów ZT