Łódź2015Do wszystkich Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych*STOP* II Regionalne spotkanie Kolekcjonerów województwa łódzkiego uważamy za zakończone. Grad, śnieg i deszcz i słońce nie przeszkodziły nam dotrzeć na miejsce spotkania. Na zaproszenie wysłane poprzednim telegramem odpowiedzieli turyści z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Zgierza oraz, co bardzo nas cieszy, prezes Zbigniew. Wirtualnie i myślami byli z nami również Agata, Jarek i Michał z Będzina.


Przy czeskim piwie i smacznym jedzeniu serwowanych w restauracji "Stara Piekarnia' w Łodzi dzieliliśmy się pomysłami dotyczącymi rozwoju idei ZT. Wymyślaliśmy równiez sposoby na dotarcie do osób, które mogłyby pomóc w zainstalowaniu Znaczka w miejscach wartych by je zobaczyć a centralna Polska ma się czym pochwalić. Okazało się, że większość z nas czynnie drepcze po urzędniczych ścieżkach i stara się przekonać włodarzy miast do słuszności i atrakcyjności idei drewnianych trofeów turystycznych.

Bardzo nas ucieszyło ujawnienie się pasjonatów, którzy zdobywają ZT od kilku lat a do tej pory nie mieliśmy pojęcia o Ich istnienu. Spotkanie z Agnieszką i Jakubem jest dowodem, że zarażonych wirusem znaczka jest wielu. Głęboko wierzymy, że czytacie nasze relacje zatem czekamy by Was poznać.

Nie obyło sie bez niespodzianek. Zbyszek zaprezentował nam 3 nowe znaczki z naszego województwa zatem zapraszamy w nasze strony bo na prawdę warto. Kolejnym zaskoczeniem, również dla prezesa była prezentacja kartek pocztowych przygotowanych przez Arkadiusza ze Zgierza, przedstawiających Znaczki na bardzo interesujących tłach (ale o tym przeczytacie w kolejnych informacjach na naszej stronie).

Przed nami kolejny sezon turystyczny. Pasja turystyczna nabiera rozpędu przed kolejnym sezonem. Zbyszku, Kasiu, Tomku, Ewo, Sławku, Agnieszko, Jakubie, Arkadiuszu, Wael, Sebastianie, Lilu bardzo dziękujemy za wsóplnie spędzonych 5 i pół godziny. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie. Z przyjemnością poznamy wszystkich zawirusowanych WZT. Do zobaczenia za rok :)

Ania, Arek i Olgierd z Łodzi

2SpotkanieLodz