Poznań2016W sobotę, 23.04.2016 filmowa Łódź była świadkiem kolejnego odcinka pełnego akcji serialu o Znaczkach Turystycznych. O godzinie 16:00 padł pierwszy klaps tej produkcji. Obsada: jak zwykle - najlepsza. Pierwszy raz Łódź gościła kolekcjonerów z tak wielu zakątków Polski. Z 30 osób najliczniejszą grupą byli przedstawiciele województwa... wielkopolskiego :) Miejsce akcji: Restauracja Stara Piekarnia. Autentyczny lokal, w którym niegdyś w piecu opalanym drewnem wypiekano wyśmienity chleb. Teraz, serwując pyszne jedzenie i czeskie piwo jest idealny dla Znaczkomaniaków.

Scenariusz: Turystyczni pasjonaci odwiedzają miasto fabrykantów. Przed spotkaniem zwiedzają "zaznaczone" miejsca, zdobywają Znaczki Turystyczne. pieczatkaLodzZmęczeni, ale szczęśliwi docierają na zaplanowane miejsce spotkania. Podczas zaspakajania głodu i pragnienia gawędzą o wspólnych zainteresowaniach. Dowiadują się o planach Centrali związanych z nowymi ciekawymi miejscami znaczkowymi. Poznają się wzajemnie, wymieniają doświadczeniami, snują wakacyjne plany, opracowują trasy kolejnych wypraw (oczywiście szlakiem Znaczka Turystycznego). Z zainteresowaniem wysłuchują wzajemnych opowieści, dowiadują się o idei geocachingu. W czasie trwania rozmów powstają pamiątkowe karty z pieczątkami uczestników spotkania, które kolekcjonerzy z radością dołączą do swoich pamiątek.

 

Gdzie i kiedy zostanie nakręcony kolejny odcinek tego fascynującego serialu? Tego nie wiemy, ale z pewnością akcja będzie równie ciekawa. Postaci, planów i wątków do rozmów będzie jeszcze wiecej. Bo w sumie nam żaden scenaruisz nie jest potrzebny, w takim towarzystwie nikt się nie nudzi :)

Dziękujemy za spotkanie :) Do zobaczenia na turystycznych szlakach!

Sumiki z Łodzi

 

Łódź 2016