Kolejny raz członkowie Klubu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych w Komornikach odwiedzili Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2020 w Poznaniu. To jedne z największych targów turystycznych, na których przedstawiciele sektora turystycznego wymieniają swoją wiedzę i doświadczenia. Tegoroczne odbywały się pod hasłem „ODKRYJ SMAK PRZYGODY”. Wielu ze zwiedzających korzystało z dodatkowych atrakcji i spotkań z podróżnikami. Naszym zadaniem było promowanie walorów turystycznych Gminy Komorniki. W stu procentach sprawdziły się żółte koszulki z nadrukiem. Wzbudzaliśmy zainteresowanie wśród zwiedzających i wystawców, którzy dopytywali się o Komorniki i Klub Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. 

Mieliśmy kilka znaczków na pokaz. Na stoiskach prezentowane były różne regiony Polski i zagraniczne, ale ważne, że znowu ktoś usłyszał o naszej Gminie i naszym nietypowym hobby.

Byliśmy umówieni z naszymi przyjaciółmi z Łęknicy. Ich stoisko było najbardziej oblegane przez zwiedzających. Musieliśmy chwilę odczekać, żeby się przywitać. Podziwialiśmy ilość różnego rodzaju broszur, folderów, map i wszelkich materiałów promujących atrakcje turystyczne tego regionu. Wiemy o czym mowa, bo sami jeździmy tam od kilku lat. Panom obsługującym to stoisko gratulujemy wiedzy i profesjonalnych umiejętności przekazania tego zwiedzającym.

Jak zawsze zawierane są nowe znajomości i przyjaźnie. W tym roku m.in. poznaliśmy przedstawicieli Klubu Motorowego PRZEMYSŁAW z Poznania. Obiecaliśmy sobie wzajemne odwiedziny i przedstawienie swoich zainteresowań. Do zobaczenia za rok.

Krystyna Nowak - Górska