Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 890 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 890 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

No. 863 Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej

GPS: 49.951022 20.921836

Inne

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 863 Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej

Centrum Produktu Lokalnego zlokalizowane jest w samym środku zespołu dworsko-parkowego we wsi Rzuchowa, położonej nieopodal Tarnowa. Centrum jest jedną z atrakcji regionu, którą tworzy część zabytkowego parku dworskiego, budynek centrum oraz ogródek edukacyjny. Podstawowym celem działalności  Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej jest promocja zdrowia i zdrowego sposobu odżywiania, promocja produktów lokalnych, zachowanie dziedzictwa kulturowego i specyfiki obszarów wiejskich, zachowanie starych ras zwierząt, odmian roślin i ochrona środowiska. W Centrum Produktu Lokalnego zlokalizowano zarówno sale edukacyjne jak i  pracownie tematyczne, a także ogródek, w którym zamontowano drewniane korytka czy szklarnię na potrzeby prowadzonych zajęć edukacyjnych. W Centrum organizowane są wystawy stałe i czasowe ukazujące m.in. ludowe rękodzieło czy tradycje upraw roślin. Ponadto odbywają się tutaj degustacje, prelekcje, festiwale i projekcje filmów oraz kursy zdrowego gotowania, żywienia i uprawy roślin.


Miejsca sprzedaży:
Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, Rzuchowa 1


11.10.2019 - dostępny bez problemów
13.09.2019 - dostępny bez problemów
01.09.2019 - dostępny bez problemów
31.08.2019 - dostępny bez problemów
25.08.2019 - znaczek zbyt drogi

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Łukasz Czapla
Jerry Smith
Rzuchowa
Bardzo miła obsługa. Desery, chleb, produkty ekologiczne oraz najlepsze miody. Obok można zwiedzić Dworek z XVII wieku. Piękny dwór z bogatą historią który kiedyś mam nadzieję doczeka się własnego znaczka. A warto.
 
BEATA ZADZIMSKA
Samanta
ZT
Miło i sympatycznie. Można zjeść lokalne produkty, dzisiaj np. były naleśniki z farszem z fasolą i przystawka z fasoli i chleba własnego wypieku. Na deser szarlotka. Znaczki dobrze widoczne, w cenie standard.
 
Krzykos
Krzykos
ZT 863
Znaczki dostępne w standardowej cenie, Badzo sympatyczna i miła obsługa Centrum.
Miejsce warte odwiedzenia.
Tuż obok można obejrzeć budynek dworu.
 
Grzegorz Wrocław
ZT 863
Bardzo miła obsługa, warte polecenia lokalne produkty. Byłem pierwszy!