Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1019
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1019!

No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie

pomorskie
GPS: 54.085033 18.793718

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie

Fabryka Sztuk to wszechstronna placówka kulturalna miasta Tczewa. Powstała w 2007 r. Siedziba Fabryki Sztuk znajduje się w zabytkowych pofabrycznych budynkach z II połowy XIX w. Mimo nowoczesnej aranżacji, obiekty zachowują pierwotny klimat będąc miejscem rozwoju dla działań promujących dziedzictwo Tczewa i Kociewia. Przez cały rok organizowane są liczne wystawy oraz zajęcia artystyczno-edukacyjne. To także miejsce ciekawych spotkań, konferencji, debat, szkoleń, odczytów i wykładów. Spotykają się tam dorośli, dzieci i młodzież, żeby porozmawiać z artystami, podróżnikami, naukowcami i politykami. Organizowane są liczne promocje książek i publikacji. Wyjątkową popularnością cieszy się organizowana przez placówkę Noc Muzeów oraz widowiskowe inscenizacje historyczne. Fabryka Sztuk jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, w tym głównej nagrody w I Ogólnopolskim Konkursie Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich w kategorii Rewitalizacja oraz Ludowego Oskara 2010 za najważniejsze wydarzenie folklorystyczne w Polsce, w dziedzinie konkursy i wystawy.


Miejsca sprzedaży:
Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4, Tczew

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Obrázek č. 4, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Obrázek č. 5, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Obrázek č. 6, Znaczki Turystyczne, No. 515 Fabryka Sztuk w Tczewie

02.09.2020 - znaczek niedostępny
24.08.2020 - dostępny bez problemów
21.08.2020 - dostępny bez problemów
06.08.2020 - dostępny bez problemów
06.02.2020 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Wiktoria Radzicka
Varda
Fabryka Sztuk
Znaczek Turystyczny niestety niedostępny i według Pań pracujących w najbliższym okresie nie będzie dostępny.

Sam obiekt wart jest zwiedzenia - obecnie znajdują się w nim wystawa poświęcona historii Tczewa, Mikołajowi Kopernikowi i historii walk toczonych w Tczewie w trakcie II wojny światowej. W tym samym budynku znajduje się również Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków - przy większej ilości czasu warto zwiedzić je przy okazji.
 
Radosław Mierzwa
Radzioactive
515
Znaczek dostępny w głównym holu muzeum. Sam kompleks bardzo ciekawy - zarówno unikatowe Muzeum Wisły, jak i wystawa tymczasowa, dotycząca historii astronomii. Warte uwagi jest również pobliskie Centrum Konserwacji Wraków Statków.
 
Hubert A.
Hubert
Fabryka Sztuk
Wybory nie sprzyjają zwiedzaniu i tego dnia Fabryka Sztuk przeistoczyła się w lokal wyborczy. Krótka rozmowa z przemiłym panem z ochrony i już wiemy, że znaczka nie uświadczymy, nic nie zwiedzimy i w ogóle kiszka. Na szczęście jak na miasto kolejarzy przystało, na dziedzińcu niewielka wystawa kolejowa, którą mogliśmy obejrzeć rozmawiając z panem z ochrony. Zapewne jeszcze tu kiedyś trafimy, bo bardzo chcielibyśmy zwiedzić tutejsze Muzeum Wisły, które niestety swojego znaczka turystycznego nie ma, ale mam nadzieję, że w końcu mieć będzie.
 
Agnieszka i Wojciech PĘPEK
Wojt787
znaczek 515
Tak.To prawda. W niedziele nie można kupić znaczka....jednak co mało się zdarza pani ochroniarz w muzeum była tak przejma że zadzwoniła do pani która sprzedaje znaczki i dzięki tej uprzejmości udało się kupić...BRAWO DLA TEJ PANI!!!!
 
Tomasz Szkudlarek
Tomasz Szkudlarek
515
Coś dziwnego -Muzeum czynne w niedzielę ale by kupić znaczek trzeba je odwiedzić w dni powszednie: Gratulacje!!!
 
Marta i Michał
Marta i Michał
No.515
Fabryka Sztuk to na tyle enigmatyczna nazwa placówki, że zwiedzający nie do końca wie z czym będzie mieć do czynienia. Czy to będzie zwykłe muzeum regionalne jakich w Polsce wiele? Czy może wystawy typowo poświęcone sztuce? Trudno po samej nazwie rozszyfrować. Zaprezentowana ekspozycja to duże zaskoczenie. Wystawa jest multimedialna, zgrabnie poprowadzona przez kolejne lata dwudziestolecia międzywojennego w mieście. Na wystawie przedstawiono wszystkie aspekty życia mieszkańców tamtych czasów. Bardzo dobra ekspozycja i to jeszcze za darmo, co jest rzadkością. Znaczek dostępny bezproblemowo w cenie 5,17 zł.
 
Sławomir Rzepecki
Sławomir Rzepecki
ZT 515
Super miejsce zupełnie darmo. Warto też zobaczyć muzeum znajdujące się obok. Byłem w sobotę 11 stycznia więc sekretariat zamknięty a tam mają znaczek. Dzięki uprzejmości pana który miał akurat dyżur oraz pana ochroniarza udało się go jednak zdobyć. Poruszyli niebo i ziemię, pan dyżurujący zadzwonił gdzie trzeba i ZT zdobyty. Panowie - wielki szacun i dzięki również za miłą rozmowę. Więcej takich ludzi a zwiedzanie byłoby dużo przyjemniejsze.
 
My
Tczew
Znaczek do kupienia w sekretariacie na II piętrze.
Jest winda
 
Robert Salwowski
Bobik
Łał!!!
Co za miejsce! Super kreatywnie zrobiona wystawa. Robi takie wrażenie, że nie chce się stamtąd wychodzić. Osoba, która wymyśliła formule tej wystawy zasłużyła na najwoekszą premię
 
MartaPiotr Mazurek
MartaPiotr Mazurek
ZT 515
Dostępny w sekretariacie na drugim piętrze za 5.17zł
 
Małgorzata Uba
stellamaris
515 Fabryka Sztuk w Tczewie
Nie bardzo mogliśmy się połapać, gdzie kupić znaczek. Pani z kasy Muzeum Wisły odesłała nas do pani ochroniarz, pani ochroniarz odszukała "pana od znaczków". Znaczek w cenie 5 zł i ciut, brak pieczątki. Ale miejsce ciekawe.
 
Dawid Rostowski
Rambo
Fabryka sztuk
W niedzielę biuro zamknięte, nie można zakupić znaczka.
 
Krzysztof Czupryński jczupryn
jczupryn
Fabryka Sztuk
Bardzo miła obsługa muzeum. Oprowadziła i opowiadała. Muzeum historii Tczewa zrobione w sposób rewelacyjny na miarę nawet XXII wieku! A znaczek to chyba najtańszy jaki udało nam się zdobyć !!! Cena to tajemnica - zapraszamy :-)
 
Slawomir Woźniak
Sławek
515
Cena BZ. W dniu 3 maja Fabryka zamknięta , ale dzięki uprzejmości Pań , znaczek kupiony .Dziękuję.
 
Kuba, Patrycja i Wojtek Panek
J&P&W
515
Miejsce warte odwiedzenia.
Znaczek w wyjątkowo niskiej cenie - 5,17.
 
JAMNik
ZT nr 515
Wspaniałe multimedialne muzeum warte odwiedzenia.
 
Samanta
ZT
Fakt, cena dość nietypowa 5,17zł, ale znaczek jest dostępny. Wprawdzie trzeba się pofatygować do biura żeby go kupić, bo w holu choć ładnie wyeksponowany na stojaczku to portier nie może go sprzedać, wszystko musi być zaksięgowane.
 
MT
ZT-515
Kolejne muzeum w którym nie dostałem znaczka, niby otwarte w poniedzałek ale spużniłem sie o włos i pech
 
Grzegorz
Fabryka Sztuki
Znaczek dostępny za jedyne 5,17 zł. Miejsce ciekawe i dość nietypowe ze względu na darmowy wstęp na wystawy Fabryki Sztuki oraz sąsiedniego Muzeum Wisły. Darmowe muzeum to raczej w Polsce rzadkość.
 
Ania i Maciek
Galeria
Jesteśmy jednymi z pierwszych zdobywców znaczka w tym miejscu. Miejsce bardzo ciekawe, a radością dla nas kolekcjonerów jest obecny tam znaczek i to w cenie……niewiele ponad 5 zł !!!