Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 831 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 831 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

GPS: 54.182943 16.208624

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie jest oddziałem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Placówka ta gromadzi i zabezpiecza sprzęt oraz dokumentację polskich wojsk obrony przeciwlotniczej od początku ich powstania (1919 r.) do czasów współczesnych. Na ekspozycji w zmodernizowanym budynku muzeum można obejrzeć przeciwlotnicze zestawy artyleryjskie, zestawy rakietowe OP i OPL, sprzęt radiolokacyjny. Muzeum kultywuje tradycje jednostek i szkoły OPL.


Miejsca sprzedaży:
Kasa biletowa Muzeum Obrony Przeciwlotniczej, ul. Wojska Polskiego 70, Koszalin

Fotogaleria:
 

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
Obrázek č. 2, Znaczki Turystyczne, No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
Obrázek č. 3, Znaczki Turystyczne, No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
Obrázek č. 4, Znaczki Turystyczne, No. 733 Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie

22.06.2019 - dostępny bez problemów
13.06.2019 - dostępny bez problemów
23.05.2019 - dostępny bez problemów
27.04.2019 - dostępny bez problemów
26.04.2019 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Skała
Muzeum wzorcowe
Wystawiona ekspozycja sprzętu używanego do obrony przeciw lotniczej jest adekwatna do okresu wyposażenia naszej armi jak i innych państw Układu Warszawskiego uzależnionych od dostaw Radzieckich. Uważam że muzeum jest dobrze zorganizowane,warto tu przyjechać i przypomnieć sobie tamte czasy!
 
Grzegorz Sumiła
Grzegorz Sumiła
Muzeu Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
ZT po 8 zł. Obsługa bardzo miła. Muzeum ok, ale zawsze znajdzie się "ale" ;). Dojście do muzeum czyli ulica na całej swojej długości jest rozkopana i należy trochę podreptać pomiędzy "wykopami".
 
Jakub Brzózka
Jakub Brzózka
Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie
Mimo Poniedziałku udało się zdobyć znaczek :) (w poniedziałki nie czynne ) Pani w biurze była bardzo miła i wyrozumiała, sama zbiera znaczki :) dlatego udało się zdobyć znaczek. Miejsce z zewnątrz robi wrażenie zapewne warto zwiedzić to miejsce !
 
Rafał Łysiuk
budget-lodz
ZT 733
Muzeum choć nie duże to bardzo przyjemne zrobione, nie wieje nudą - audio przewodnik o wszystkim nam opowiada, naprawdę polecam. Świeży eksponat to Smoleński Jak 40 :-} ZT po 8 zł.
 
Grzegorz Woźniak
Grzegorz Woźniak
Muzeum
Dla lubiących militaria świetne miejsce. Wszystkie eksponaty dokładnie opisane, dodatkowo dostajemy audioprzewodnik. Znaczek w kasie.
 
EWA I JACEK Kołobrzeg
EWA I JACEK Kołobrzeg
ZT 733
Znaczek dostępny po 8zł, widoczny od wejścia, miła obsługa. Muzeum cały czas się rozwija. Wszystkiego dobrego dla pracowników muzeum, aby tak dalej. Pozdrawiam
 
Andrzej Wacławek
Andrzej Wacławek
No.733
Muzeum jeszcze nie zbyt duże bo jak się dowiedzieliśmy jest jeszcze cały czas w budowie ekspozycji.Na tym forum składam serdeczne pozdrowienia dla pracowników Muzeum a w szczególności dla jednej z Pań - również kolekcjonera Znaczków Turystycznych. Z spraw przyziemnych znaczek dobrze widoczny w stojaku na lądzie kasy, miejsce oznaczone na drzwiach naklejka, znaczek jest proponowany jako pamiątka z muzeum, cena znaczka 8 zł.Sam byłem oznaczony naszywka ZT to i poznałem nowego kolekcjonera/kolekcjonerke/. Miejsce serdecznie polecam można tam dostać pieczątkę.
 
Krzykos
Krzykos
ZT 733
Stojak widoczny na ladzie w kasie, cena 8 zł. Muzeum, rzeczywiście, niewielkie, ale za to pracują w nim przesympatyczni i służący informacjami ludzie (jak się okazało, niektórzy również kolekcjonują ZT) - dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
 
Igor Bednarski Vigorro
Vigorro
ZT Nr 733
Znaczek w cenie 8 zł dostępny w kasie - sklepiku z pamiątkami. Wyeksponowany na ladzie. Muzeum nieduże, ale bardzo ciekawe. Ponoć wkrótce ma zostać poszerzona ekspozycja wewnętrzna. Do tego na plus - sympatyczna obsługa.
 
Samanta
ZT
Muzeum ciekawe, szczególnie ekspozycja zewnętrzna. Znaczki dobrze widoczne na ladzie, na stojaczku. Cena 8 zł.