Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1120
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1120!

No. 1120 Ośrodek Muzealno-Edukacyjny w Słońsku

GPS: 52.558689 14.796292

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 1120 Ośrodek Muzealno-Edukacyjny w Słońsku

Ośrodek Muzealno-Edukacyjny Parku Narodowego „Ujście Warty” zlokalizowany jest w Słońsku, przy drodze nr 22. Pełni on funkcję centrum edukacji, w którym przyrodnicze ciekawostki o Parku przeplatają się z historią Błot Warciańskich. Nowoczesna, multimedialna wystawa odkryje przed zwiedzającymi tajemnice ptasiego życia oraz niedostępne na co dzień miejsca w Parku. Interaktywne gry, niesamowite projekcje i kolorowe animacje przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym. Dla pasjonata ptaków ciekawym doświadczeniem będzie zmierzenie się z liczeniem gęsi w jednej z muzealnych aplikacji. Okazuje się, że przy ograniczonym czasie nie jest to wcale takie proste… Obowiązkowym punktem zwiedzania jest rejs łodzią po obszarach ochrony ścisłej Parku Narodowego „Ujście Warty”. Z pewnością dużo emocji wzbudzi wirtualny lot balonem oraz obserwacja krajowych gatunków ryb w okazałym akwarium. Ośrodek Muzealno-Edukacyjny jest dobrym miejscem na rozpoczęcie wędrówki po Parku. Aplikacje na wystawie pomogą zaplanować wycieczkę oraz odkryją interesujące miejsca w najbliższej okolicy.

UWAGA! Znaczek dostępny będzie w sprzedaży w chwili otwarcia Ośrodka Edukacyjno-Przyrodniczego w Słońsku na początku 2022 r. O dostępności znaczka i terminie otwarcia tej placówki poinformujemy w oddzielnym komunikacie.


Miejsca sprzedaży:
> UWAGA! Znaczek dostępny będzie w sprzedaży w chwili otwarcia Osrodka Edukacyjno-Przyrodniczego w Słońsku na początku 2022 r. O dostępności znaczka poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

*) pola obowiązkowe