Aktualna liczba miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym w Polsce: 1304
Na dzień dzisiejszy w Polsce 1304!

No. 1120 Ośrodek Muzealno-Edukacyjny w Słońsku

GPS: 52.558689 14.796292

Muzea, parki

Obrázek č. 1, Znaczki Turystyczne, No. 1120 Ośrodek Muzealno-Edukacyjny w Słońsku

Ośrodek Muzealno-Edukacyjny Parku Narodowego „Ujście Warty” zlokalizowany jest w Słońsku, przy drodze nr 22. Pełni on funkcję centrum edukacji, w którym przyrodnicze ciekawostki o Parku przeplatają się z historią Błot Warciańskich. Nowoczesna, multimedialna wystawa odkryje przed zwiedzającymi tajemnice ptasiego życia oraz niedostępne na co dzień miejsca w Parku. Interaktywne gry, niesamowite projekcje i kolorowe animacje przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym. Dla pasjonata ptaków ciekawym doświadczeniem będzie zmierzenie się z liczeniem gęsi w jednej z muzealnych aplikacji. Okazuje się, że przy ograniczonym czasie nie jest to wcale takie proste… Obowiązkowym punktem zwiedzania jest rejs łodzią po obszarach ochrony ścisłej Parku Narodowego „Ujście Warty”. Z pewnością dużo emocji wzbudzi wirtualny lot balonem oraz obserwacja krajowych gatunków ryb w okazałym akwarium. Ośrodek Muzealno-Edukacyjny jest dobrym miejscem na rozpoczęcie wędrówki po Parku. Aplikacje na wystawie pomogą zaplanować wycieczkę oraz odkryją interesujące miejsca w najbliższej okolicy.


Miejsca sprzedaży:
> Ośrodek Muzealno-Edukacyjny Parku Narodowego "Ujście Warty", ul. 3-go lutego 90, Słońsk (czynne wt.-pt. 9-16, sob.,niedz. 9-17)


24.05.2024 - dostępny bez problemów
05.05.2024 - dostępny bez problemów
24.09.2023 - dostępny bez problemów
16.06.2023 - dostępny bez problemów
11.06.2023 - dostępny bez problemów

Dodać komentarz*) pola obowiązkowe

Grzegorz Sumiła
Grzegorz Sumiła
Ekspozycja ?
Muzeum jak dla mnie to porażka. Spodziewałem się eksponatów, a zastałem multimedia. Wiadomo każdy ma swoje gusta i zdanie na temat przedstawienia w ten sposób treści o faunie i florze. Mnie to nie przekonuję.
 
Marta Orzełek
Marta Orzełek
ZT
ZT dostępny bez problemu w kasie ośrodka muzealno-edukacyjnego w Słońsku.
Cena 10 zł
Można płacić kartą.

Sama placówka jest nowoczesna i multimedialna. Świetna sprawa i zabawa dla dzieci.
My Weszliśmy "z marszu", możliwe, że było mało osób.
 
MMMT.family ze Szczecina
MMMT.family ze Szczecina
ZT
Bardzo ciekawe, nowoczesne muzeum, dzieci oceniły je w skali 1-10 na całe dziesięć :) Można tutaj spędzić 15 minut lub nawet 4 godziny. Nam zeszła godzinka. Wejście dla grup o godzinach pełnych, a dla osób indywidualnych w godzinach "połówkowych", czyli np. 12.30, 13.30... znaczek dostępny w cenie 7 zł w informacji przy kasie, dodatkowo można zakupić również ZT nr 360 Park Narodowy "Ujście Warty". Polecamy, bo warto