znaczek rokuW niedzielę zakończyła się pierwsza tura głosowania na najładniejszy znaczek 2021 roku, a dziś mamy w związku z tym informacje dotyczące dalszego głosowania w drugiej turze. 

Znaczki, które przeszły do drugiej tury znajdziecie na końcu tego newsa i są to te wizerunki, które zdobyły największą ilość punktów. Ale uwaga, żebyście się niczym nie sugerowali, znaczki umieściliśmy zgodnie z numeracją.

Drugą turę głosowania podobnie, jak w roku ubiegłym w całości rozstrzygną kolekcjonerzy, którzy posiadają przynajmniej jeden Znaczek Kolekcjonera (ZK) i są w związku z tym ujęci na liście zdobywców ZK.

Głosowanie tak samo jak w rundzie pierwszej będzie internetowe i będzie polegało na przesłaniu swojego głosu w wiadomości e-mail.

Wszelkie głosy wysyłamy wyłącznie na adres web@znaczki-turystyczne.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz numery znaczków, na które oddajemy głos wg poniższej instrukcji. W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać "Najładniejszy Znaczek Roku 2021", a pod oddanymi głosami prosimy wpisać imię i nazwisko głosującej osoby i numer, pod którym dana osoba widnieje na "Liście polskich zdobywców Znaczków Kolekcjonera"

Głosowanie trwa od 1 lutego i zakończy się 15 lutegoW przeciwieństwie do pierwszej tury, tym razem wybieramy 3 najładniejsze znaczki stosując następujące kryterium:

  1. (ZT nr...) - 5 pkt
  2. (ZT nr...) - 3 pkt
  3. (ZT nr...) - 1 pkt

Imię i nazwisko - nr na liście zdobywców ZK (obowiązkowo)

(wystarczy skopiować powyższe zestawienie i wkleić do tekstu @, a zamiast kropek wstawić numer wybranego przez siebie znaczka, zajmie to ok. 30 sekund)

W przypadku braku jednoznacznego wyniku w II turze głosowania zastrzegamy sobie prawo do wyłonienia zwycięzcy w drodze wewnętrznego głosowania. Mamy jednak nadzieję, że ponownie jak w latach ubiegłych nie będzie takiej potrzeby.

W tej turze najładniejszy znaczek wybieramy spośród 10, które w głosowaniu ogólnym otrzymały najwyższą ilość punktu, a są to:

 

   

Przypominamy, że głosowanie dotyczy "najładniejszego znaczka". Nie ma to być rywalizacja pomiędzy miłośnikami fontann, samolotów a fanami architektury drewnianej, ani wyścig dolnoślązaków np. z wielkopolanami. Nieważne, że mieszkamy w Poznaniu i wypadałoby zagłosować na lokalny znaczek - nie, to ma być wybór znaczka, który Wam się podoba. Mamy wybrać naszym zdaniem najładniejszy znaczek spośród dziesięciu jakie przeszły do kolejnego etapu. Liczymy na Wasze zrozumienie. Wyniki głosowania w obu turach opublikujemy po zakończeniu II tury głosowania.

Mamy nadzieję, że w II turze na wysokości zadania stanie większość osób ujętych na liście zdobywców ZK. W pierwszej turze frekwencja była mizerna i zabrakło nam głosów wielu niegdyś aktywnych kolekcjonerów. Przeraziła nas także ilość błędów, jakie znalazły się w e-mailach, niewłaściwe numery znaczków, brak podpisu, brak tematu, wielokrotne głosowanie, wysyłka na inny adres e-mail itp. Admin jakoś sobie z tym poradził i w szczególnych przypadkach odsyłał głosy do sprostowania. To niestety strata czasu, dlatego prosimy o dokładne stosowanie zasad głosowania, a ułatwi nam to analizę głosów i wyeliminuje poprawki.

Zapraszamy do głosowania i mamy nadzieję, że wybrany zostanie najlepszy z najlepszych znaczków.