Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 647 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!
Na dzień dzisiejszy w Polsce jest 647 miejsc wyróżnionych Znaczkiem Turystycznym!

Brakujący ZT

Czasami się stanie, że z różnych przyczyn /zamknięty punkt sprzedaży, brak ZT, znaczek dostępny tylko korespondencyjnie lub po prostu wcześniej nie wiedzieliście o ZT, a zwiedziliście już kilka znaczkowych miejsc/ nie będzie można kupić ZT w wyznaczonym miejscu. W takiej sytuacji istnieje możliwość kupna brakującego znaczka bezpośrednio u nas w centrali. Oczywiście potrzeba udokumentować pobyt w danym miejscu, wystarczy widokówka, pieczątka, bilet wstępu, zdjęcia i inne. Potwierdzenia pobytu oznaczone numerami ZT mogą być również skserowane (ewentualne oryginały zwrócimy w przesyłce ze znaczkiem) lub zeskanowane.

Jeżeli chodzi o potwierdzenia w postaci skanów i fotek, prosimy zmniejszyć zawartość załącznika do ok. 1 MB, nie trzeba wtedy dzielić wiadomości ze względu na duży rozmiar pliku. Jest to tylko potwierdzenie i nie ma potrzeby wysyłania pliku w pełnej rozdzielczości.

Jak zmniejszyć zdjęcia napisaliśmy w artykule "Jak zmniejszać zdjęcia - potwierdzenia pobytu"

Zamówienie wraz z potwierdzeniami  i ilościami zamawianych ZT należy posłać e-mailem na adres info@znaczki-turystyczne.pl lub pocztą na adres:

Znaczki Turystyczne
skr. poczt. nr 38
57-250 Złoty Stok
(prosimy wpisać adres zwrotny!)

Cena 1 sztuki Znaczka Turystycznego wynosi 7 zł + opłaty za przesyłkę. Zamówione znaczki ze względów bezpieczeństwa wysyłamy wyłącznie listami poleconymi. Cennik wysyłki Znaczków Turystycznych uzależniony jest od wagi przesyłki:

Ilość znaczków w przesyłce Przesyłka polecona ekonomiczna lub paczka
1 – 10 8,00 zł
11 – 20 13,00 zł
21 – 40 15,50 zł
pow. 40 wysyłka gratis

Podane ceny zawierają koszty opakowania i wysyłki. Zamówienia wraz z danymi do faktury /jeżeli są inne niż dane do wysyłki/ prosimy składać na adres info@znaczki-turystyczne.pl W odpowiedzi na @ drogą elektroniczną zostanie wysłana faktura. Prosimy nie wpłacać pieniędzy przed otrzymaniem faktury!!!! Przesyłka będzie zrealizowana po wpłynięciu należności na nasze konto  06 1090 2213 0000 0001 1848 7617 - BZ WBK w ciągu pięciu dni roboczych. Najtaniej wychodzi opłata przez bankowość internetową. Przy wpłacie na konto prosimy o wpisanie nr faktury. Szybka realizacja dotyczy tylko polskich ZT, zagraniczne (które również zamawiamy w polskiej centrali) wiążą się z zamówieniem przez nas w centrali w Czechach /stąd ok. 10 dni oczekiwania/. Prosimy, aby brakujące Znaczki Turystyczne opisać pisemnie lub w e-mailu w następującym formacie: "numer znaczka - nazwa – ilość sztuk". Ten sposób bardzo nam ułatwi pracę. Prosimy również wybrać tylko jeden ze sposobów składania zamówienia, pocztą lub drogą e-mailową.