SPOTKAJMY SIĘ

Czas jednak bardzo szybko ucieka... Wakacje za nami, nic na to nie poradzimy. Pozostaną wspomnienia przebytych szlaków, zwiedzonych zamków i innych ciekawych miejsc. Patrząc na zdobyte drewniane krążki, wiele z tych wspomnień ożyje. Warto się takimi wspomnieniami, radością, doświadczeniem podzielić z innymi.

Z pewnością w czasie tych wakacji przybyło wielu kolekcjonerów, którzy rozpoczęli przygodę związaną z ideą Znaczków Turystycznych. Wiemy o tym z licznej korespondencji, aktywności na profilu FB i z listów o wysłanie brakujących ZT. Grono osób, które zbierają znaczki się nieustannie powiększa, rozrastamy się - to bardzo dobrze. Tworzymy już pewną społeczność, dlatego warto się spotkać, porozmawiać, poznać się, umocnić już istniejące więzi.

Aby więc ostatni dzień wakacji nie był smutny, nostalgiczny potrzeba wyznaczać sobie nowe zadania, nowe cele. Dlatego zapraszamy wszystkich, którym idea kolekcjonowania drewnianych krążków jest bliska na:

Odbędzie się ono w Górach Sowich na wysokości 875 m n.p.m. w schronisku Orzeł, w sobotę 12 października 2013 r. Jednak z tego względu, że jest to spotkanie ogólnopolskie chcemy dać możliwość przyjazdu i noclegu dzień wcześniej i dzień później. Dla zapalonych turystów może to być także okazja do zrobienia sobie trzydniowego wypadu w góry wraz z udziałem w naszym spotkaniu. Spotkanie rozpocznie się około godz. 10.00, aby dać możliwość dojazdu na miejsce kolekcjonerom, którzy mają bliżej. Kiedy się to spotkanie zakończy nie jesteśmy w stanie powiedzieć, dlatego warto zarezerwować nocleg z soboty na niedzielę na nocne kolekcjonerów rozmowy. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje obowiązki, plany, dlatego ogłaszamy termin i miejsce spotkania 1,5 miesiąca wcześniej i bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na spotkanie, kosztów, programu i innych ogłosimy w najbliższym czasie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie.

Z turystycznym pozdrowieniem Zespół Znaczków Turystycznych