VI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT

Drodzy turyści i pasjonaci Znaczków Turystycznych. Mijają niemal dwa miesiące od publikacji szczegółowego komunikatu nt. VI Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Część osób już dawno przesłała swoje zgłoszenia, natomiast wielu z Was zwleka z tą decyzją do ostatniej chwili.

Dzisiaj publikujemy informację, która ma wszystkim przypomnieć o konieczności zgłoszenia swojego uczestnictwa w spotkaniu, a nowym maniakom drewnianego znaczka wskazać miejsca, gdzie znajdują się wszelkie informacje nt. spotkania.

Podajemy zatem kilka faktów dla lepszej orientacji w temacie:

Termin spotkania5-8.10.2017

Miejsce:  OW „Niagara” w Międzybrodziu Żywieckim

Dodatkowe atrakcje: zwiedzanie Elektrowni Szczytowo-Pompowej Porąbka-Żar oraz Muzeum Browaru Żywiec.

Wszelkie niezbędne dane odn. spotkania znajdziecie klikając w link "Spotkanie Ogólnopolskie 2017" dostępny w lewym menu strony.

Informujemy także, że każdy do własnych możliwości dostosowuje ilość czasu jakie może poświęcić na spotkanie. Nie ma więc przymusu, by uczestniczyć w całym spotkaniu. 

Sobota jest dniem oficjalnym przeznaczonym na wystąpienia zaproszonych gości i towarzyskie spotkanie kolekcjonerów. Dzień ten kończymy uroczystą kolacją. osoby planujące udział tylko w sobotnich wydarzeniach także zobowiązane są do zgłoszenia swojego uczestnictwa.

 Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 17 września 2017 r. na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila proszę wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”). Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki na konto (100 zł /os.), które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe!!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@znaczki-turystyczne.pl

Formularz zgłoszeniowy Regulamin zwiedzania elektrowni Mapka
pdf pdf pdf

Organizacja spotkania wymaga od nas ogromnego zaangażowania i wysiłku, a nie tylko tym aktualnie się zajmujemy. Odpowiednio wcześnie musimy rozlokować osoby w pokojach, zaplanować wycieczki i inne atrakcje. Nie każcie na siebie czekać. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę. Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa 17 września.