Po tygodniowej przerwie od znaczkowych nowości mamy dla Was kolejne niespodzianki. Tym razem gratka dla wszystkich turystów wypoczywających lub wybierających się na północny wschód kraju. Tutaj bowiem w Gołdapi pojawiły się właśnie dwa nowe znaczki, dzięki którym poznacie kolejne walory turystyczne tej miejscowości.

Skorzystajcie więc z okazji i odwiedźcie proponowane miejsca. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni, zaznacie tu chwili ukojenia w upalne dni i nabierzecie sił na dalsze wędrówki turystycznymi szlakami.

Opisy poszczególnych miejsc znajdziecie po kliknięciu w linki poniżej:

TĘŻNIE SOLANKOWE W GOŁDAPI No. 1163

KONKATEDRA NMP MATKI KOŚCIOŁA W GOŁDAPI No. 1164

Znaczki już na Was czekają w punkcie sprzedaży, więc jeśli chcecie uzupełnić swoją kolekcję znaczków turystycznych, koniecznie dwa najnowsze krążki dopiszcie do listy i zaplanujcie odpowiednio czas na zwiedzanie tej części kraju. Nie ograniczajcie się jednak tylko do miejsc znaczkowych. Zobaczcie co się da i koniecznie opowiadajcie o znaczkach w miejscach, które uznacie za ciekawe. To właśnie dzięki Wam powstają nowe znaczki, a nie ma lepszej rekomendacji dla miejsca niż opinia samego turysty. Dzielcie się tymi spostrzeżeniami także z nami, byśmy również mogli odpowiednio działać i rozszerzać listę znaczkowych miejsc i propozycji na turystyczne wypady dla całej rzeszy turystów.