ZNACZKI TURYSTYCZNE WEZMĄ UDZIAŁ W PREZENTACJACH GOSPODARCZYCH !!!

PG-Zbkowice webChcieliśmy z radością poinformować wszystkich kolekcjonerów Znaczka Turystycznego, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w VI Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej, organizowanych w dniach 15 - 16 września 2012 r. przez Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich. Jest to dwudniowa impreza, na której ponad 50 wystawców będzie prezentowało swoje firmy i przedsiębiorstwa. Oczywiście poczuliśmy się zaszczyceni możliwością prezentacji Znaczka Turystycznego i przyjęliśmy zaproszenie. Jest to dobra okazja do szerzenia tej idei, tym bardziej, że w okolicach Kotliny Kłodzkiej znaczki spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Natomist kilka dni temu dowiedzieliśmy się o wyjątkowym prezencie otrzymanym od organizatorów, tutaj cytujemy mail:

Szanowni Państwo, zostaliście "obdarzeni" przez organizatorów dodatkową promocją swojej działalności poprzez możliwość wejścia na żywo w Radiu Wrocław. Otóż.... 15 września w pierwszym dniu Prezentacji Gospodarczych będzie z nami Radio Wrocław. Zaproponowaliśmy właśnie Państwa, żebyście powiedzieli o sobie, o tym co robicie w Waszych firmach itd. Wejścia będą kilkuminutowe i biorąc pod uwagę ubiegły rok słuchało nas trochę ludzi, którzy w niedzielę przyjechali na prezentacje gospodarcze. Bardzo proszę o wyrażenie zgody. Zaraz po godzinie 12.00  w pierwszym dniu imprezy będę wołać każdego z Państwa na bieżąco.

Drodzy kolekcjonerzy, jeżeli możecie w najbliższy weekend przyjechać do Ząbkowic Śląskich to serdecznie zapraszamy. Będzie okazja do osobistego spotkania, wymiany doświadczeń, pytań itd. Prezentacje Gospodarcze są w sobotę 15 i w niedzielę 16 września od 12.00 do 18.00 w Hali Słonecznej. Wstęp wolny.

Zespół Znaczków Turystycznych