Mamy nadzieję, że dobrnęliście do końca filmu, zatem pora na kolejne konkrety. Nagranie nie jest długie i nie mogliście w nim brać udziału na żywo, ale będzie nam miło, jeśli po obejrzeniu materiału zechcecie do nas coś napisać w komentarzu na YouTube lub pod postem w serwisie Facebook. Cały nasz zespół będzie myślami z Wami, a jeśli macie do nas jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiemy.

Ale to nie koniec atrakcji, bowiem czym byłoby spotkanie kolekcjonerów (nawet wirtualne), gdyby nie znaczek okolicznościowy. Przygotowaliśmy go i tym razem i jak co roku Centrala Znaczków Turystycznych w Czechach podarowała nam pewną ograniczoną ilość znaczków. Chcielibyśmy przekazać go wszystkim, jednak nie mamy takiej możliwości, dlatego warunkiem zdobycia dziś zaprezentowanego znaczka okolicznościowego jest przesłanie do nas wiadomości e-mail na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl (e-mail służy jedynie do rezerwacji ZO ze spotkania)  o treści "Znaczek IX Spotkanie". W wiadomości podajemy imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania. Pierwszych 200 osób zostanie poinformowanych o rezerwacji znaczka. Jedna rodzina może zarezerwować jeden znaczek, każdy dodatkowy jest możliwy do zakupienia w normalnej cenie. Wysyłka zarezerwowanych znaczków nastąpi jednak dopiero w momencie, w którym będziecie składać jakieś inne zamówienie. 

Cóż więcej napisać, tęsknimy za naszymi spotkaniami, ale mamy nadzieję, że już za rok wszystko wróci do normalności. A tymczasem rozwijajcie swoje turystyczne pasje, promujcie swoje regiony poprzez znaczkową ideę i dbajcie o siebie, abyśmy za rok w takim samym składzie mogli się spotkać gdzieś w Polsce.