Powoli kończymy  premiery jakie mieliśmy dla Was przygotowane w tym tygodniu i raz jeszcze przenosimy się na teren województwa dolnośląskiego. 

Większość znaczkowych turystów już dawo temu odwiedziła Lubań i zdobyła wydany w 2016 roku znaczek z wizerunkiem Wieży Brackiej. Najwyższy czas ponownie odwiedzić to piękne miasto i wzbogacić swoją kolekcję o kolejne dwa znaczki turystyczne. Tym razem zaprezentowano na nich następujące motywy:

RATUSZ W LUBANIU No. 1189

MIASTO LUBAŃ No. 1190

Oba znaczki już dotarły do Informacji Turystycznej w Lubaniu i to tam czekają na swoich pierwszych zdobywców. Nie musimy chyba nikomu przypominać, że standardowo czekamy na Wasze relacje z Lubania. Możecie je przesyłać na nasz webowy adres web@znaczki-turystyczne.pl lub jeśli publikujecie je w swoich mediach społecznościowych, prześlijcie nam link do danego wpisu, abyśmy mogli go udostępnić. Nie zapominajcie o zostawieniu komentarzy na podstronach odwiedzonych obiektów i ogólnie bawcie się dobrze odwiedzając i poznając kolejne ciekawe miejsca w naszym kraju. Do zobaczenia na szlaku.