Komunikat nt. Spotkania w Szczecinie

Drodzy kolekcjonerzy znaczków turystycznych,

Niniejszym zapraszamy na 1. Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych na Słowacji. Spotkanie odbędzie się w dniach 31. 5. 2018 – 3. 6. 2018 w Pensjonacie Makov. Dla tych, którzy mogą wziąć jeden dzień wolny istnieje możliwość przyjazdu 31. 5. 2018 od 15:00. W piątek planowana jest wycieczka – Vychylovka, a główny program spotkania będzie realizowany w sobotę, wtedy będzie miejsce do dyskusji nie tylko z innymi kolekcjonerami, ale także z pomysłodawcami idei Znaczków Turystycznych – Ladislavem Šínem i Davidem Holubem.

Mocno wierzymy, że to spotkanie będzie wspierane przez naszych kolegów – przyjaciół z zagranicy – Czech, Polski, Węgier i będziecie mieli okazję spojrzeć za kulisy, w jaki sposób Znaczki Turystyczne ekspandują poza granice ojczyzny, Czech. Jeśli ktoś ma obawy dotyczące bariery językowej, zapewiamy, że nie ma się czego obawiać i na pewno wszyscy będziemy ze sobą rozmawiać.

Ważna informacja!!!

Zakwaterowanie musi zostać opłacone do 31.01.2018 przelewem na konto SK2709000000005114286396 banku Słowackiego w €, lub można przelać pieniądze na konto 000000-2155671043/0800 banku Czeskiego w CZK (340 Kč / 1 osoba / 1 noc – uwaga, kurs orientacyjny, nadpłaty/niedopłaty będą rozpatrywane w danym dniu w odniesieniu do kursu €/CZK).

A teraz o samym spotkaniu:

Zakwaterowanie jest zarezerwowane ze względu na ilość w dwóch miejscach:

Penzion Makov – zakwaterowanie w domkach powyżej pensjonatu, gdzie w każdym domku znajdują się 2 pokoje ze wspólną łazienką, kuchnią i TV. Ilość w poszczególnych domkach to 6, 8, 9 i 10 łóżek, odpowiedni dla większych grup lub rodzin z dziećmi (niektóre łóżka są piętrowe). Bezpłatny parking w pensjonacie obok stacji benzynowej. Cena: 13 € / 1 osoba / 1 noc

Chata Makovica – w pobliżu, około 150 m od penzionu Makov. Całkowita ilość to 22 łóżka w 8 pokojach (5 dwuosobowych, 3 czteroosobowych). Po uzgodnieniu z właścicielem możliwe jest przemeblowanie ostatniego pokoju na jednołóżkowy. Po uzgodnieniu z właścicielem istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Każdy pokój ma własną łazienkę. Do dyspozycji jest wyposażona kuchnia z jadalnią, kociołek, grill, drewno kominkowe, tenis stołowy oraz bilard. W domku znajduje się świetlica z TV i DVD. W pobliżu domku duża działka z możliwością parkowania (możliwość parkowania również przy pensjonacie Makov). Cena: 13 € / 1 osoba / 1 noc

Liczba miejsc ograniczona, nie wahaj się zarejestrować, by w razie potrzeby móc zarezerwować dodatkowe miejsca!

Po 31.01.2018 będzie również możliwość udziału, lecz bez gwarancji zakwaterowania (wolne miejsca w pobliżu – Penzion Adam, Penzion Stará Fara, Penzion Poľana. Chętnie pomożemy, ale nie możemy już zagwarantować powyższych cen).

Program spotkania z wszystkimi danymi oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie klikając w poniższe ikony.

Formularz zgłoszeniowy Program Spotkania
pdf pdf

UWAGA !!! Aktualny komunikat dot. spotkania dostępny jest do pobrania tutaj >>

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami poprzez e-mail marek.kovac420@seznam.cz, a otrzymasz więcej informacji. W temacie wiadomości prosimy napisać Spotkanie Makov

Udział podczas wszystkich dni nie jest warunkiem uczestnictwa w całym spotkaniu, z przyjemnością spotkamy się z Państwem jednego dnia :-) Wycieczki również nie są obowiązkowe – możesz wymyślić swój indywidualny plan (np. wycieczki piesze, wycieczki rowerowe) i spotkać się ponownie popołudniem/wieczorem przy dobrym piwie i dyskusji :-)

Czekamy na Was!

Ľuboš Ondruš, Iva Ondrušová, Marek Kováč